הקטנת מזונות - פורום מזונות

שאלה חדשה
 • דודו

  נשלח ע"ידודו 18:48, 16 בספטמבר 2015

  שלום רב אני גרוש 10 שנים בערך ויש לי 2 בנות כיום בנות 14 ו13 בתחילת הדרך ב 2 שנים הראשונות שילמתי 1000 ש״ח עבור 2 הבנות זאת לאחר שעזבתי את כל רכושנו והדירה המשותפת לאחר שנתיים קיבלתי זימון לבית המשפט לדיון בהגדלת המזונות בהסכמה של 2 הצדדים סיכמנו על סכום של 2300 ש״ח עבור 2 הבנות עלי לציין שאני נשוי כבר 7 שנים לערך ויש לי 2 ילדים מאשתי הנוכחית יש לציין שגם גרושתי במערכת זוגית וגם להם נולדו 2 ילדים אני רוצה לדעת א. האם עקב שינויי הסטטוס שלי וילדים שנולדו לי ועקב זה שגרושתי במערכת זוגית למעלה מ 6 שנים אפשר להקטין את סכום המזונות ב. אם אני לא משלם דמי מזונות עקב מצב כלכלי קשה ובעיות בבנק ואשתי לא עובדת כרגע לאן זה יכול להוביל אותי ג. עד איזה גיל אני אמור לשלם דמי מזונות כשבהסכם מצויין עד גיל 18 ללא כל איזכור של גיל 21 או משהו דומה תודה מראש דודו ביטון

  השב
 • מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

  שלומי באשי, עו"ד,מנהל הפורום

  11:01, 21 בספטמבר 2015

  שלום דודו,
  סכום של 1,150 ש"ח לכל ילדה הינו סכום אשר לא ניתן להפחיתו או קשה מאוד להפחיתו (רק נסיבות באמת קיצוניות יכולות להצדיק הפחתה מסכום זה ואני מדבר על מצב בריאותי או משהו קריטי אחר)
  ככל שלא תשלם את דמי המזונות יכולה אשתך לנקוט בהליכי גביהה כנגדך לרבות עיקולים בבנק, עיקולי רכב צווי עיכוב ויכוב..
  לגבי מועד התשלום. אם כתוב עד גיל 18 אז זה מה שכתוב למרות שבהחלט מקובל לשלם שליש במהלך הישרות הצבאי הסדיר. מאוד סביר כי אם תתבע לשלם, ביהמ"ש יחייב אותך.

  תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין? מה וכמה מגיע לילדים, לאישה? היכן להגיש תביעת מזונות אישה - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה? כמה זמן עד שאקבל מזונות? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.