בירור גובה השתכרות כדי להגדיל מזונות - פורום מזונות

שאלה חדשה
 • גלי

  נשלח ע"יגלי 00:36, 27 ביולי 2012

  בפס"ד שניתן ב2005 נקבעו מזונות בגובה 1150 ש"ח לכל ילד (3 ילדים)- מאחר והבחור לא עבד או השיג תלוש ע"ס 1,900 ש"ח. ובא עם בגדים קרועים לבית המשפט. אחרי קביעת המזונות הבחור פתח עסק והיום הוא בעל עסק משגשג מאוד אך בזדון לא טורח לשלם מזונות ומעולם לא שילם אלא עפ"י פ. מאסר וגם אז במשורה. איך אוכל לדעת כמה העסק שלו שזה חברה בע"מ מרוויח? האם אוכל להגיש תביעת הגדלת מזונות ובית המשפט יאלץ אותו להביא מתונים על רווחיו? באיזה אופן אוכל להכריח אותו להצהיר על הכנסותיו לתקופה של שנה לאחור.? האם אוכל לנקוט אמצעים לעיכוב רישון נהיגה ולעיכול הרכב שלו גם אם הוא רשום על שם חברה בע"מ? האם אוכל לעכל את חשבון הבנק שלו (הוא בעלים יחיד בחברה בע"מ.) תודה על הסבר מפורט

  השב
 • 16:40, 28 ביולי 2012

  שלום גלי,
  התשובה היא בהחלט כן לכל שאלותייך.
  את יכולה להגיש תביעה ויכולה לחייב אותו להציג הכנסותיו. לדעתי עלייך לקחת ייצוג משפטי ולדאוג לחקירה כלכלית על הגרוש וזאת בטרם תגישי את התביעה. הסכום שנקבת בו הוא נמוך וסיכויי התביעה גבוהים.

  תגובה
 • 16:31, 29 ביולי 2012

  תודה רבה.

  תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין? מה וכמה מגיע לילדים, לאישה? היכן להגיש תביעת מזונות אישה - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה? כמה זמן עד שאקבל מזונות? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.