בנק משכנתאות בעיה לאחר מחזור משכנתא - פורום משכנתא

שאלה חדשה
 • ארי

  נשלח ע"יארי 10:30, 30 בנובמבר 2013

  היתה לנו משכנתא לערים ומשהו שנים עם פטור בעתב לעמלה פרעון מוקדם. באנו לבצע פרעון חלקי הבאנו צק,היועץ בצע פעולה לפרעון מוקדם חלקי אמר תגיעו אחרי יומיחם הגענו , שהגענו הוא שיגע אותנו שבעצם עדיף מחזור וזה לטובתינו הכל היה מוכן כבר והראה חנו שכיבכול זה טוב. היינו צריכים להחליט במיידי כי היינו במסגרת של זמן לגבי מועד הבקשה לאותו חודש לא ממש זוכרים! הדבר שקרה מדנים בשיטת הרמאות שנקטו! הוא עשה את הפעולה שלא בשנו ונשאלה השאלה למה שיציע זאת אם זה לטובת הלקוח! הנה התשובה! ואחר כך מעשה המרמה בשיטת מצליח שכאשר נתפס הופיע תשובה נתפסנו אה זו טעות קורה לא? מה עשה הפקיד? הוא ראה שיש לנו פטור מלא מעמלת פרעון מוקדם בהלוואת המקור! הוא שכנע אותנו בעצם למחזר במקום פרעון חלקי בעקרון הוא הבטיח לשמור את כל תנאי ההלואה המקורית מה קרה בפועל? הנוכל מיחזר את ההלואה ושכח כביכול את פטור עמלת פרעון מוקדם!!!! 3000 אלפי שקלים!! שנית לא שמר את תנאי ההלוואה המקורית! בקצור אכלנו אותה פעמיים! הכל בגלל פקיד נוכל של בנק טפחות! ההוכחה לדרינו! פנינו לבנק הצגנו את המסמך המקורי לפטור עמלת פרעון מוקדם היוון ונאלצו להחזיר את מה שהיו חייבים לא לחייב בעת מחזור ההלואה! הפקיד פשוט שכח!!!! כמובן שההבטחה לשמור את תנאי ההלואה המקורית עם אותו פטור מעלתהיוון פרעון מוקדם הבנק לא מוכן לשמוע! אין את זה בכתב! הפקיד עבר סניף ואינם רוצים להתעמת עם הקשרים שלהם! את הנזק שנגרם פעמיים לא ניתן לתאר כי הסכום שהוחזר גילינו במקרה דרך יועץ מס שנתיים אחרי!!!!! הבנק הזה זה קבוצה של שקרנים! תפסנו אותם ניסו להתחמק גם מההחזר של הפרעון המוקדם בהוואה הראשונה שנתפסו הם ענו כמו גנב שנתפס ! יש טעויות שקורות!!!!חחחח במקרה ! כן ככה ניסו לגנוב שנתפסו זה טעות מיקרית הבנתם! השאלה מה ניתן לעשות בנושא דמירת הפטור שהובטחה במסגרת שמירת תנאי הלוואה מקורית? הערה נוספת זה מה שקורה שהיועץ הוא פקיד הבנק רק באת לפרעון חלקי וכמעט אכלת אותה בענק כמונו למזלנו עלינו במקרה על החלק הראשון עכשיו הטענה שלהםשלגבי שמירת תנאי ההלואה המקורית אין הוכחה בכתב! מה עושים?

  השב
 • 10:38, 1 בדצמבר 2013

  בנק יכול ליצור הרבה תיסכול ...
  אם לא שמרת אצלך הבנק מחזיק אצלו את הסכם ההלוואה המקורי

  תגובה
 • 12:52, 2 בדצמבר 2013

  יש את הפטור המקורי מההלוואה הראשונה! אא שהם טוענים שלא ניתן להוכיח שהובטח הפטור להעברה בהלוואה הממוחזרת! זה הפקיד של בנק טפחות שעבר סניף ומשקר ורימה גם בעת המחזור של ההלואה הראשונה ! הם מסרבים לתת להתעמת איתו כל הצרה היתה הנוכלות שלו! בקשנו פעון חלקי הוא עשה מחזור אבל לא שמר על תנאי ההלואה הראשונה בכתב! וכמובן שההוכחה כך שהוא שקרן היא שהוא לו ישם את הפטור מעמלת פרעון בפרעון במחזור עצמו!!! גילינו את זה לבד! ממש פקיד נוכל ושקרן! מה כדאי לעשות הפטור מהלוואה הראשונה בידנו! בכסף מדובר ב1700 שקלים נוספים על ה3000 שחשהחזירו שגלינו את הרמאות!

  תגובה
מנהל הפורום:משרד עו"ד הדס קריספי לוין בשיתוף חברת פריים

מנהל הפורום: משרד עו"ד הדס קריספי לוין בשיתוף חברת פריים

עורכת דין קריספי לוין (LL.B, LL.Mׂ התמחות במשפט עסקי) בעלת ניסיון רב בדיני המקרקעין על מכלול היבטיו,
למידע נוסף

077-9968239 חיוג
הודעה

פורום משכנתא דן בסוגיות מימון במסגרת עסקאות נדל"ן; סנכרון מועדי וקצב התשלומים בעסקת מכירה ורכישה בתזמון מקביל - וכפועל יוצא מכך על חשיבות השילוב בין עורך דין ליועץ משכנתא בעסקת נדל"ן; סוגיות משפטיות שקשורות במשכנתא; תכנון מימוני דה פקטו לעסקה; פתרון סוגיות הקשורות לייעוץ כספים ולייעוץ שוטף בסוגיות משכנתא.