לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אילנית

הפרת הסכם מכר אחרי 6 ימים

חתמתי על חוזה מכר של הבית ביום 20.2.22 לאחר כמה ימים קבעתי פגישה עם יועצת למשכנתאות והתברר לי שבנק ישראל חוקק חוק שמגביל אותי בלקיחת משכנתא לבית אחר. עוד הציב תנאים להלוואות אחרות שקיימות בבנק. נתקלתי בסירוב שלא צפיתי 6 ימים מהחתימה פניתי למוכר שאני ממש בבעיה רצינית ואני חד הורית לשני ילדים ושאני ממש מסתבכת במקרה של מכירה ושאני אחזיר לו את השיק בסך 200 ואף אקח הלוואה ואשלם את דמי התיווך ששילם ואף ואת העו״ד שלו ! ושאני מתחייבת ששום נזק לא ייגרם לו ובבקשה שיבין מצבי! שכרגע זאת עובדה מוגמרת לבנק שיש לי משכנתא ואם אחזיר אותה לא יאשרו לי שוב ! ואני מאבדת את הבית לילדיי ! אני במצב כלכלי לא פשוט והתחננתי על נפשי וחזרתי ואמרתי ששום נזק לא ייגרם לו ושהוא טרם לקח משכנתא ושהוא יכול לקנות כל נכס שירצה ושאני אפילו יתחייב לחפש לו משהו זהה שלא חסר באזור ושבבקשה יבין את המצב שנקלעתי אליו, להבדיל ממנו, למהלך שלי יש נזקים בלתי הפיכים ומהותיים! נפשית התרסקתי והתחננתי על נפשי שרק יסכים ואחתום על מה שירצה ששום נזק לא ייגרם לו! לעולם לא הייתי מוכרת לו ידעתי שאקלע לכזה מצב. הייתי כנה וגלויה תוך 6 ימים מיום חתימת החוזה! והוא נשאר בשלו! האם בית משפט ייקבל מצבי בגין הפרת ההסכם? וייקבע פיצויים בסך 198.000 ש״ח למרות מצבי? ממש תודה על התייחסותכם

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום משכנתא