טעות קעקוע - פורום תביעות כספיות

שאלה חדשה
 • יעל

  נשלח ע"ייעל 13:46, 27 בדצמבר 2012

  הי, לא מצאתי את הפורום המדוייק אני מקווה שבכל זאת אקבל תשובה... בחודש ספטמבר התקעקעתי אצל מקעקע שהוא חבר קרוב. לאחר שבוע בערך שמתי לב שיש לי כתם כחול שנראה כמו מכה באיזור מתחת לקעקוע ( לא באיזור שהקעקוע עליו, אלה ממש מתחת לקעקוע באיזור שהיה אמור להיות בצבע העור שלי חלק ללא קעקוע או משהו). יחסית כתם גדול. הצביעה בחלק קטן בקעקוע יצאה מזעזעת ושהלכתי להתייעץ אצל מקעקע הוא אמר לי שזה לא צבע, שלמעשה הוא עשה לי צלקת מבלי לשים לב ושהכתם הכחול זו חדירה עמוקה מדי של מחט שגרמה לצבע להתפרס לי על העור. כבר כמה זמן שאני מנסה ליצור קשר עם המקעקע אבל הוא מתחמק ממני. מה אני יכולה לעשות? האם הגשת תביעה תהיה תקפה? אפשרי בכלל? אשמח לקבלת תשובה מהירה ומפורטת! יעל.

  השב
 • 12:12, 28 בדצמבר 2012

  הי יעל,
  אין ספק שיש לך עילת תביעה של רשלנות

  היתי מבקש חוות דעת מקעקע רציני שיעלה על הכתב את סיבת התוצאה הלא טובה ומגיש תביעה

  בהצלחה

  תגובה
 • 19:19, 22 בינואר 2014

  שלום , אני עובדת בתכנית טלויזיה חדשה שעוסקת בתביעות קטנות, אשמח לשוחח איתך.
  לפרטים נוספים כנס ל -

  https://www.facebook.com/pages/%D7%94%D7%93%D7%99%D7%99%D7%9F/507915195989661?notif_t=page_invite_accepted

  ג'ייין

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

מנהל הפורום: עו"ד גיא סגלוביץ'

עורך דין ונוטריון גיא סגלוביץ´, עומד בראש משרד עורכי הדין סגלוביץ' ושות'. נוסף על עיסוקו כראש המשרד,
למידע נוסף

053-9374131 חיוג
הודעה

הסכסוך הכספי הינו הסכסוך הנפוץ ביותר, כתולדה ממנו באה לעולם התביעה הכספית. מזמין עבודה, אינו רוצה לשלם בעבור עבודה שביצע, או שמה לא מדובר בחוסר רצון, אלא באי תשלום בפועל. לווה אינו מחזיר הלוואה ועוד. לא רק שמדובר בתביעות הנפוצות ביותר, מדובר במחלה הקשה ביותר אשר יכולה לתקוף עסק. פגיעה בתזרים ואי קבלת תשלום על עבודות שבוצעו, עשויה לדרדר עסק עד לסגירתו. מאידך, דרישות כספיות המוגשות כנגד מי שאינו חייב את הכסף הנתבע ממנו, גוררת את הנתבע לחשיפה כלכלית וסכנה, כי בית המשפט יחייבו בתשלום כספים. 

הסכסוך הכספי אינו מתחיל ביום הגשת התביעה. צד אשר יזהה את הסכסוך מראש, הראשון שיתחיל להיערך לאפשרות של סכסוך ולתוצאותיו, זוכה בייתרון וייתכן שיעלה בידיו למנוע את הסכוך ואת חסרון הכיס הנלווה לו.

משהתבקשתי לנהל פורום זה, אני מוצא לנכון ליעד אותו כפלטפורמה למתן מענה ראשוני לשאלות העולות בנוגע לסכסוכים הכספיים השונים. הגם שאין בפורום כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי פרטני, יש לקוות, כי נוכל לסייע ולו במקצת הנושאים.