תשלום עבור תשתיות - פורום תביעות כספיות

שאלה חדשה
 • חגית

  נשלח ע"יחגית 11:20, 29 בנובמבר 2013

  שלום רב, אני גרה בישוב קהילתי ואני לא חברה בו כאשר רכשתי את הזכויות על המגרש היו כבר תשתיות כגון כביש מדרכה הכנה לחשמל ולבזק ואני בבית כבר כ 3 שנים כיום הישוב התרחב וצריכים להוסיף תשתיות למגרשים נוספים כמו כביש מדרכה חשמל ובזק האם גם אני חייבת לשלם עבור תשתיות אלו וכיוצא מזה כל הרחבה נוספת הגם היא תמומן על ידי..... הרי זה חסר הגיון תודה מראש חגית

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

  עו"ד גיא סגלוביץ',מנהל הפורום

  07:45, 1 בדצמבר 2013

  חגית בקר טוב,

  השאלה שלך רחבה מידי ולא ניתן לתת לה תשובה ללא פרטים מלאים.

  בברכה,

  גיא

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

מנהל הפורום: עו"ד גיא סגלוביץ'

עורך דין ונוטריון גיא סגלוביץ´, עומד בראש משרד עורכי הדין סגלוביץ' ושות'. נוסף על עיסוקו כראש המשרד,
למידע נוסף

053-9374131 חיוג
הודעה

הסכסוך הכספי הינו הסכסוך הנפוץ ביותר, כתולדה ממנו באה לעולם התביעה הכספית. מזמין עבודה, אינו רוצה לשלם בעבור עבודה שביצע, או שמה לא מדובר בחוסר רצון, אלא באי תשלום בפועל. לווה אינו מחזיר הלוואה ועוד. לא רק שמדובר בתביעות הנפוצות ביותר, מדובר במחלה הקשה ביותר אשר יכולה לתקוף עסק. פגיעה בתזרים ואי קבלת תשלום על עבודות שבוצעו, עשויה לדרדר עסק עד לסגירתו. מאידך, דרישות כספיות המוגשות כנגד מי שאינו חייב את הכסף הנתבע ממנו, גוררת את הנתבע לחשיפה כלכלית וסכנה, כי בית המשפט יחייבו בתשלום כספים. 

הסכסוך הכספי אינו מתחיל ביום הגשת התביעה. צד אשר יזהה את הסכסוך מראש, הראשון שיתחיל להיערך לאפשרות של סכסוך ולתוצאותיו, זוכה בייתרון וייתכן שיעלה בידיו למנוע את הסכוך ואת חסרון הכיס הנלווה לו.

משהתבקשתי לנהל פורום זה, אני מוצא לנכון ליעד אותו כפלטפורמה למתן מענה ראשוני לשאלות העולות בנוגע לסכסוכים הכספיים השונים. הגם שאין בפורום כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי פרטני, יש לקוות, כי נוכל לסייע ולו במקצת הנושאים.