דו"ח ישן מעיריית פ"ת - פורום תביעות כספיות

שאלה חדשה
 • מורן

  נשלח ע"ימורן 15:12, 23 ביולי 2014

  בס"ד שלום רב בשנת 2009 קיבלתי דו"ח חניה מעיריית פ"ת , על הדוח גילית מספר חודשים אחרי כאשר נשלח לביתי והקנס שולם. בדיעבד הקנס שולם באיחור של חודש. מספר חודשים אחרי נשלחה הודעת ריבית ע"ס 60 ש"ח לאותה הכתובת רק שלא גרתי בדירה זו יותר אז גם לא ידעתי על כך. בשנת 2012 הועבר הטיפול למשרד עו"ד אשר לטענתו שלח מכתבים אשר לא התקבל עליהם אישור מסירה ואף היה נסיון לעיקול שכשל. בחודש ינואר השנה הגיע מכתב התרעה על סך 580 ש"ח לפני עיקול . הדו"ח התקבל בשנת 2009 מכתב מהעירייה נשלח לכתובת המצויינת במשרד הפנים ב23/12/2010 . משנת 2012 נשלחו מכתבים לכתובת בה לא התגוררתי וקיים אישור על כך בתדפיס מרישום האוכלוסין משמע מכתב ב- 23/12/2010 והבא בתאריך ה- 7/1/2014 האם חלה התיישנות על הדו"ח??? התיק הועבר לתובע הכללי של עיריית פ"ת אשר פסק תשלום בגין 282 ש"ח ( על דו"ח של 60 מלפני 5 שנים ) תודה רבה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

  עו"ד גיא סגלוביץ',מנהל הפורום

  17:01, 24 ביולי 2014

  שלום,

  שאלה זו נשאלה בפורום הלא נכון. אנא פנה לפורום המתאים לענייני דו"חות.

  בברכה,

  גיא

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

מנהל הפורום: עו"ד גיא סגלוביץ'

עומד בראש משרד עורכי הדין סגלוביץ' ושות'. נוסף על עיסוקו כראש המשרד, נושא עו"ד סגלוביץ´ בשלל תפקידים
למידע נוסף

077-2303958 חיוג
הודעה

הסכסוך הכספי הינו הסכסוך הנפוץ ביותר, כתולדה ממנו באה לעולם התביעה הכספית. מזמין עבודה, אינו רוצה לשלם בעבור עבודה שביצע, או שמה לא מדובר בחוסר רצון, אלא באי תשלום בפועל. לווה אינו מחזיר הלוואה ועוד. לא רק שמדובר בתביעות הנפוצות ביותר, מדובר במחלה הקשה ביותר אשר יכולה לתקוף עסק. פגיעה בתזרים ואי קבלת תשלום על עבודות שבוצעו, עשויה לדרדר עסק עד לסגירתו. מאידך, דרישות כספיות המוגשות כנגד מי שאינו חייב את הכסף הנתבע ממנו, גוררת את הנתבע לחשיפה כלכלית וסכנה, כי בית המשפט יחייבו בתשלום כספים. 

הסכסוך הכספי אינו מתחיל ביום הגשת התביעה. צד אשר יזהה את הסכסוך מראש, הראשון שיתחיל להיערך לאפשרות של סכסוך ולתוצאותיו, זוכה בייתרון וייתכן שיעלה בידיו למנוע את הסכוך ואת חסרון הכיס הנלווה לו.

משהתבקשתי לנהל פורום זה, אני מוצא לנכון ליעד אותו כפלטפורמה למתן מענה ראשוני לשאלות העולות בנוגע לסכסוכים הכספיים השונים. הגם שאין בפורום כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי פרטני, יש לקוות, כי נוכל לסייע ולו במקצת הנושאים.