הוצאה לפועל - פורום תביעות כספיות

שאלה חדשה
 • לאוניד נטפוב

  נשלח ע"ילאוניד נטפוב 15:58, 4 בדצמבר 2014

  שלום. אתמול קיבלתי שיחת טלפון ממשרד עורכי דין ונאמר לי שיש נגדי הליך בהוצאה לפועל בגגל חוב לנתיב המהיר מלפני שנתיים. אמרו לי שניסו לאתר אותי בכתובת שאני כבר לא גר שם שנתיים וחצי למרות שמייד אחרי שעברתי עידכנתי כתובת במשרד הפנים. בכל אופן אמרו שיש לי חוב על סך 1280 ש"ח. ביקשתי וקיבלתי מספר תיק בהוצאה לפעול. היום בבוקר התקשרתי להוצאה לפועל ולהפתעתי גיליתי שאומן קיים תיק אבל החוב עומד על סך 660 ש"ח. ביקשתי לשלם את החוב ולסגור תיק. לאחר מכן יצרתי קשר עם אורכת דין שדיברתי אתמול ואמרתי לה שהחוב שולם. היא מאוד התעצבנה שעשיתי את זה ישירות מול הוצאה לפועל ואמרה שבכל זאת יש לי חוב 620 ש"ח למרות שאמרו בפירוש בהוצאה לפועל שאין לי יותר חוב. השאלה שלי מה זה כל הסיפור הזה ? האם מנסים לרמות אותי ולסחות כספים ? האם יכולים לבוא אלי באזיו שהיא טענה אחרי שפרעתי את החוב בהוצאה לפועל ? תודה רבה, בכבוד לאוניד נטפוב.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

  מנהל הפורום,מנהל הפורום

  06:03, 7 בדצמבר 2014

  שלום,

  אין פרטים כדי להשיב לשאלותיך. גם לך חסר מידע, בקש לקבל את הכל בכתב כדי שתוכל לברר. בכל מקרה, לטעמי, טוב עשית ששלמת להוצאה לפועל אך עליך לוודא שהתיק נסגר.

  בברכה,

  גיא

  תגובה
 • 00:12, 15 בינואר 2015

  אלתדבר עם העורכת דין בכלל! משרד עורך דין שמטםל בתיק לא מתקשר! בטח זו עורכת דין מתחילה או לא מקצועית! בדכ שולחים מכתב ואז התיק בטיפול! טוב עשית ששילמת! אל תענה לה בכלל! אין לה כל עילה לתבוע אותך ושום הוכחה! אל תענה אל תשעב אל תדבר! היא לא תתבע אותך על 600 שח שכרטירחה ואם כן סביר שהיא תפסיד אל תפחד!

  תגובה
 • 00:13, 15 בינואר 2015

  גם אל תבקש כלום בכתב ממנה ! תתעלם! העורכת דין תלך למי שהיית חייב לו ותווכח איתו! זו בעיה שלה!

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

מנהל הפורום: עו"ד גיא סגלוביץ'

עורך דין ונוטריון גיא סגלוביץ´, עומד בראש משרד עורכי הדין סגלוביץ' ושות'. נוסף על עיסוקו כראש המשרד,
למידע נוסף

053-9374131 חיוג
הודעה

הסכסוך הכספי הינו הסכסוך הנפוץ ביותר, כתולדה ממנו באה לעולם התביעה הכספית. מזמין עבודה, אינו רוצה לשלם בעבור עבודה שביצע, או שמה לא מדובר בחוסר רצון, אלא באי תשלום בפועל. לווה אינו מחזיר הלוואה ועוד. לא רק שמדובר בתביעות הנפוצות ביותר, מדובר במחלה הקשה ביותר אשר יכולה לתקוף עסק. פגיעה בתזרים ואי קבלת תשלום על עבודות שבוצעו, עשויה לדרדר עסק עד לסגירתו. מאידך, דרישות כספיות המוגשות כנגד מי שאינו חייב את הכסף הנתבע ממנו, גוררת את הנתבע לחשיפה כלכלית וסכנה, כי בית המשפט יחייבו בתשלום כספים. 

הסכסוך הכספי אינו מתחיל ביום הגשת התביעה. צד אשר יזהה את הסכסוך מראש, הראשון שיתחיל להיערך לאפשרות של סכסוך ולתוצאותיו, זוכה בייתרון וייתכן שיעלה בידיו למנוע את הסכוך ואת חסרון הכיס הנלווה לו.

משהתבקשתי לנהל פורום זה, אני מוצא לנכון ליעד אותו כפלטפורמה למתן מענה ראשוני לשאלות העולות בנוגע לסכסוכים הכספיים השונים. הגם שאין בפורום כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי פרטני, יש לקוות, כי נוכל לסייע ולו במקצת הנושאים.