אי יכולת משיכת מזומנים מבנקט בחו"ל - פורום תביעות כספיות

שאלה חדשה
 • ליאור בר

  נשלח ע"יליאור בר 12:53, 31 ביולי 2015

  שלום בתאריך 22/7 ארבע שעות לפני עליה לטיסה חזרה לארץ לא הצלחתי למשוך כסף ע"י כרטיסי האשראי שלי ושל אישתי (נסינו במספר בנקומטים). בשיחה עם נציג שרות לקוחות של חברת ישרכארט נאמר לי שהמערכת שלהם עוברת שידרוג ברגע זה, ואין לו איך לעזור לי ושיחזרו אלי ביום ראשון והשאיר אותי עם שלושה ילדים בשדה תעופה FK לחוץ וחסר אונים עם 20$ בכיס כאשר אני עוד אמור לשלם העברות לחברת השכרת הרכב בסכום של 190$ בכדי להחלץ מהמצב יצרתי קשר עם אחי שגר בארצות הברית בכדי שיקפיץ לי כסף בכדי שאוכל לשחרר את הרכב מבלי לאחר לטיסה. למרות כל עוגמת הנפש, חוסר אונים, והשרות הלקוי גם באי יכולת ביצוע הפעולה וגם בנתינת השרות בתביעה לפיצוי מחברת האשראי נאמר לי שאין מקום לפיצוי כספי וכי יש באפשרותם לתת לי שובר  מה שאינו עולה על רוחי. רציתי להבין האם לדעתכם יש לי "קייס" ולאיזה סוג התמחות של עורך דין עלי לפנות. נ.ב וכל זה נזמן שיש כסף בחשבון.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

  גיא סגלוביץ',מנהל הפורום

  08:43, 2 באוגוסט 2015

  שלום,

  הנושא מורכב מאוד ולדעתי יהיה מעניין רק אם מדובר בתופעה רחבת היקף. אבקש לשמוע יותר פרטים, תוכל לדבר איתי ביום 6.8.2015 בטלפון במשרד: 097460386.

  בברכה,

  גיא

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

מנהל הפורום: עו"ד גיא סגלוביץ'

עומד בראש משרד עורכי הדין סגלוביץ' ושות'. נוסף על עיסוקו כראש המשרד, נושא עו"ד סגלוביץ´ בשלל תפקידים
למידע נוסף

077-2303958 חיוג
הודעה

הסכסוך הכספי הינו הסכסוך הנפוץ ביותר, כתולדה ממנו באה לעולם התביעה הכספית. מזמין עבודה, אינו רוצה לשלם בעבור עבודה שביצע, או שמה לא מדובר בחוסר רצון, אלא באי תשלום בפועל. לווה אינו מחזיר הלוואה ועוד. לא רק שמדובר בתביעות הנפוצות ביותר, מדובר במחלה הקשה ביותר אשר יכולה לתקוף עסק. פגיעה בתזרים ואי קבלת תשלום על עבודות שבוצעו, עשויה לדרדר עסק עד לסגירתו. מאידך, דרישות כספיות המוגשות כנגד מי שאינו חייב את הכסף הנתבע ממנו, גוררת את הנתבע לחשיפה כלכלית וסכנה, כי בית המשפט יחייבו בתשלום כספים. 

הסכסוך הכספי אינו מתחיל ביום הגשת התביעה. צד אשר יזהה את הסכסוך מראש, הראשון שיתחיל להיערך לאפשרות של סכסוך ולתוצאותיו, זוכה בייתרון וייתכן שיעלה בידיו למנוע את הסכוך ואת חסרון הכיס הנלווה לו.

משהתבקשתי לנהל פורום זה, אני מוצא לנכון ליעד אותו כפלטפורמה למתן מענה ראשוני לשאלות העולות בנוגע לסכסוכים הכספיים השונים. הגם שאין בפורום כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי פרטני, יש לקוות, כי נוכל לסייע ולו במקצת הנושאים.