ביטול כרטיס טיסה חזרה לארץ - פורום תביעות כספיות

שאלה חדשה
 • נטשה

  נשלח ע"ינטשה 01:19, 3 בספטמבר 2015

  שלום , אני הזמתי טיסה לבולגריה, דרך חברת גוליבר, בחזרתי , (הייתי עם שני ילדים קטנים), בשדה תעופה של בורגאס נאמר לי שאני לא רשומה בטיסה, ( היו לי כרטיסים ביד לאותה טיסה), וגם ב3 טיסות הבאות, ואף אחד לא ידע להסביר לי על כך, היה שם נציג ישראלי שלא היה קשור לחברה שבה הזמנתי ועזר לי לייצור קשר עם הארץ, עם חברת ברון טורס, שגם שם לא ידעו מה להגיד לי. כל זה היה ב23.00 בלילה. הנציג הזה עזר להחזיר אותי למלון שבמקרה היה שם מקום, שילמתי מחיר מלא על לילה באותו מלון, על אוכל , וגם מצא לי טיסה חלופית , אך לא ממקום שהייתי בו, אלא שעתיים וחצי נסיעה מהמלון, טיסה לארץ הייתה שעתיים. למחרת הייתי אמורה לעבוד, גם הפסדתי יום עבודה, ילדים לא ישנו בלילה, גם שילמתי מלא כסף על המונית, שאין לי קבלה על כך, רק על המלון, אני רוצה לבקש גם החזר על המלון, מונית, יום עבודה ועוגמת נפש. גם הייתי בלי כסף והוצאתי כסף מכספומט מקומי. לא קיבלתי שום הודעה לא בטלפון ולא במייל.מה עלי לעשות? כמה פיצוי אני יכולה לבקש?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

  גיא סגלוביץ', עו"ד,מנהל הפורום

  11:53, 8 בספטמבר 2015

  שלום,

  נדמה כי הסיפור שלך מדבר בעד עצמו, בהנחה שהכל כמתואר נשמע כי הזיקו לך ואת זכאית לפיצוי על מלוא נזקיך. באשר לשאלה כמה פיצוי? הרי זה פונקציה של הנזק והסכם ההתקשרות עם חברת הנסיעות.

  לשיקולך, לאור גובה התביעה, לבחור בין פניה באופן עצמאי או באמצעות עורך דין.

  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

מנהל הפורום: עו"ד גיא סגלוביץ'

עומד בראש משרד עורכי הדין סגלוביץ' ושות'. נוסף על עיסוקו כראש המשרד, נושא עו"ד סגלוביץ´ בשלל תפקידים
למידע נוסף

077-2303958 חיוג
הודעה

הסכסוך הכספי הינו הסכסוך הנפוץ ביותר, כתולדה ממנו באה לעולם התביעה הכספית. מזמין עבודה, אינו רוצה לשלם בעבור עבודה שביצע, או שמה לא מדובר בחוסר רצון, אלא באי תשלום בפועל. לווה אינו מחזיר הלוואה ועוד. לא רק שמדובר בתביעות הנפוצות ביותר, מדובר במחלה הקשה ביותר אשר יכולה לתקוף עסק. פגיעה בתזרים ואי קבלת תשלום על עבודות שבוצעו, עשויה לדרדר עסק עד לסגירתו. מאידך, דרישות כספיות המוגשות כנגד מי שאינו חייב את הכסף הנתבע ממנו, גוררת את הנתבע לחשיפה כלכלית וסכנה, כי בית המשפט יחייבו בתשלום כספים. 

הסכסוך הכספי אינו מתחיל ביום הגשת התביעה. צד אשר יזהה את הסכסוך מראש, הראשון שיתחיל להיערך לאפשרות של סכסוך ולתוצאותיו, זוכה בייתרון וייתכן שיעלה בידיו למנוע את הסכוך ואת חסרון הכיס הנלווה לו.

משהתבקשתי לנהל פורום זה, אני מוצא לנכון ליעד אותו כפלטפורמה למתן מענה ראשוני לשאלות העולות בנוגע לסכסוכים הכספיים השונים. הגם שאין בפורום כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי פרטני, יש לקוות, כי נוכל לסייע ולו במקצת הנושאים.