תביעה נגד חברת ביטוח בעניין סיעוד - פורום תביעות כספיות

שאלה חדשה
 • אלי

  נשלח ע"יאלי 10:00, 28 בינואר 2016

  ברצוני להגיש תביעה לחברת ביטוח בעניין סיעוד(רטרו 3 שנים) ולהגיש במקביל באותו זמן גם לביהמ"ש כי חברות ביטוח מן המפורסמות מוציאות תנשמה, כאמצעי לחץ שלי או/ו לחסוך זמן לפני שהזקוק לסיעוד ילך לעולמו. 1.היש מניעה להגיש במקביל? 2.בהנחה שאגיע עם חברת הביטוח להסדר, האם יהיה קל לבקש משיכה/מחיקה של כתב התביעה, או שביהמש יראה טעם לפגם בהליך שכזה ויעניש...?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

  גיא סגלוביץ',מנהל הפורום

  11:49, 2 בפברואר 2016

  שלום,

  תביעות בעניין ביטוחי דרושות מומחיות מיוחדת וחלים עליהם כללים ייחודיים. במידה ותרצה תוכל להתקשר למשרדנו ואוכל לבקש מעורך דין המתמחה בתחום להשיב לך לעניין.

  בברכה,

  גיא

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

מנהל הפורום: עו"ד גיא סגלוביץ'

עורך דין ונוטריון גיא סגלוביץ´, עומד בראש משרד עורכי הדין סגלוביץ' ושות'. נוסף על עיסוקו כראש המשרד,
למידע נוסף

053-9374131 חיוג
הודעה

הסכסוך הכספי הינו הסכסוך הנפוץ ביותר, כתולדה ממנו באה לעולם התביעה הכספית. מזמין עבודה, אינו רוצה לשלם בעבור עבודה שביצע, או שמה לא מדובר בחוסר רצון, אלא באי תשלום בפועל. לווה אינו מחזיר הלוואה ועוד. לא רק שמדובר בתביעות הנפוצות ביותר, מדובר במחלה הקשה ביותר אשר יכולה לתקוף עסק. פגיעה בתזרים ואי קבלת תשלום על עבודות שבוצעו, עשויה לדרדר עסק עד לסגירתו. מאידך, דרישות כספיות המוגשות כנגד מי שאינו חייב את הכסף הנתבע ממנו, גוררת את הנתבע לחשיפה כלכלית וסכנה, כי בית המשפט יחייבו בתשלום כספים. 

הסכסוך הכספי אינו מתחיל ביום הגשת התביעה. צד אשר יזהה את הסכסוך מראש, הראשון שיתחיל להיערך לאפשרות של סכסוך ולתוצאותיו, זוכה בייתרון וייתכן שיעלה בידיו למנוע את הסכוך ואת חסרון הכיס הנלווה לו.

משהתבקשתי לנהל פורום זה, אני מוצא לנכון ליעד אותו כפלטפורמה למתן מענה ראשוני לשאלות העולות בנוגע לסכסוכים הכספיים השונים. הגם שאין בפורום כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי פרטני, יש לקוות, כי נוכל לסייע ולו במקצת הנושאים.