לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
יצחקי

חיוב מופרז של חברת סלקום על חיוג לקידומת 1599.

דיברתי עם חברת סלקום, אשר חייבה אותי בחשבונית, על חיוג לקידומת 1599 חיוב מופרז, וכשביררתי איתם הם אמרו לי שמדובר עם מפעיל מהרשות הפלסטינית, ולכן החיוב יקר יותר, ובררתי בחברות פלאפונים נוספים לא על ידי, אלא ששאלתי חברים, שעשו שימוש באותו מספר בחברות אחרות, ולא שילמו חיוב נוסף אלא חויבו כשיחה רגלה. כאן אני שואל אתכם מה ביכולתי לעשות שחברת סלקום לא תחייב אותי סתם על לא דבר? כאשר דיברתי על כך עם חברת סלקום, הם ענו לי באופן לקוני, שמדובר במפעיל מהרשות הפלסטינית, ואין באפשרותם לעזור לי, וגם כאשר אמרתי להם שחברות תקשורת אחרות לא מכירים בחיוב מופרז זה, אז הוא אמר שזה לא מעניין אותם, כי אצליהם זה מופיע כמפעיל מהרשות הפלסטנית . חודש זה, זה עדיין לא משמעותי, כי מדובר בסה"כ בחיוב של 15 ש"ח בלבד, אבל בחודש האחרון שזה 12/12/2019, שהחשבונית עדיין לא נסגרה, ולכן לא קיבלתי פירוט על זה במחשב, ואפשר לקבלה רק בבירור במענה ממוחשב במספר 1800071444, אז לא היה באפשרותי לשלוח לכם את חשבונית זו. בכל אופן נאמר לי שבחודש זה חוייבתי הרבה יותר יקר באזור ה-150 ש"ח על קידומת 1599, אשמח מאוד אם תטפלו ותבדקו את זה, אם ביכולתי לקבל מחברת סלקום החזר על חיוב מיותר זה? וגם פיצוי על עגמת נפש ובזבוז זמן יקר? אגב: אינני יחיד בתקלה זו, כבר רבים מחברי שמעתי שיש להם/היה להם כזה בעיה עם חברת סלקום. תודה רבה! ליצירת קשר, יצחק אורלינסקי-0548574915 yo574915@gmail.com אינני יכול לצרף צילום חשבונית כדי שתוכלו לראות את זה ברור יותר.

גיא סגלוביץ',עו"ד

כאמור בתגובה הקודמת בעניין, הדבר אינו מתאים לפורום זה.

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תביעות כספיות