תביעה נגד ישראייר - פורום תביעות כספיות

שאלה חדשה
 • אילנית

  נשלח ע"יאילנית 18:11, 6 באוגוסט 2012

  שלום רב! טסנו לברלין אני ובעלי עם ישראייר והם פשוט לא הביאו לי את המזוודה ליעד,אספתי אותה כאשר הגענו ארצה. שלחתי להם מכתב עם בקשה לפיצוי ב24.07 עדיין אין תגובה. היום ב6.8 יצרתי קשר עם קשרי לקוחות שלהם וקיבלתי שירות הכי זבעתי. הנציגות דיברו איתי כאילו אני חייבת להן משהו אכזבה אמיתית. לא בא לי יותר לרדוף אחריהם. אני רוצה להגיש תביעה,האם אני חייבת להמתין לתגובה שלהם קודם לכן?ותוך כמה זמן עליהם להגיב לפנייה לפניות הציבור?

  השב
 • 10:26, 8 באוגוסט 2012

  אילנית שלום,

  הגשת תביעה אינה מותנית בקבלת תגובה
  את יכולה להגיש כתב תביעה והם יגישו כתב הגנה

  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

מנהל הפורום: עו"ד גיא סגלוביץ'

עומד בראש משרד עורכי הדין סגלוביץ' ושות'. נוסף על עיסוקו כראש המשרד, נושא עו"ד סגלוביץ´ בשלל תפקידים
למידע נוסף

077-2303958 חיוג
הודעה

הסכסוך הכספי הינו הסכסוך הנפוץ ביותר, כתולדה ממנו באה לעולם התביעה הכספית. מזמין עבודה, אינו רוצה לשלם בעבור עבודה שביצע, או שמה לא מדובר בחוסר רצון, אלא באי תשלום בפועל. לווה אינו מחזיר הלוואה ועוד. לא רק שמדובר בתביעות הנפוצות ביותר, מדובר במחלה הקשה ביותר אשר יכולה לתקוף עסק. פגיעה בתזרים ואי קבלת תשלום על עבודות שבוצעו, עשויה לדרדר עסק עד לסגירתו. מאידך, דרישות כספיות המוגשות כנגד מי שאינו חייב את הכסף הנתבע ממנו, גוררת את הנתבע לחשיפה כלכלית וסכנה, כי בית המשפט יחייבו בתשלום כספים. 

הסכסוך הכספי אינו מתחיל ביום הגשת התביעה. צד אשר יזהה את הסכסוך מראש, הראשון שיתחיל להיערך לאפשרות של סכסוך ולתוצאותיו, זוכה בייתרון וייתכן שיעלה בידיו למנוע את הסכוך ואת חסרון הכיס הנלווה לו.

משהתבקשתי לנהל פורום זה, אני מוצא לנכון ליעד אותו כפלטפורמה למתן מענה ראשוני לשאלות העולות בנוגע לסכסוכים הכספיים השונים. הגם שאין בפורום כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי פרטני, יש לקוות, כי נוכל לסייע ולו במקצת הנושאים.