חברת סלולר - פורום תביעות כספיות

שאלה חדשה
 • יהודה

  נשלח ע"ייהודה 11:31, 12 באוגוסט 2012

  אני רכשתי מסלול פלאפון דרך חברה חיצונים נאמר לי שאני אשלם לחברה 31 ש"ח לא כולל מע"מ ולפלאפון סכום מסוים, במשך כבר כמעט שנה הו גבה ממני כ 49 שקלים לאחר שדיברתי איתו הוא הוריד את סכום החיוב ל37 אך לא החזיר לי את השאר. בנוסף היה גם חיוב מפלאפון שהם הבטיחו ואף שלחו מכתב שיש זיכוי של 360 ש"ח אך לא הביאו לי כלום. האם ניתן לתבוע אותו לפיצויים?

  השב
 • 08:43, 14 באוגוסט 2012

  יהודה שלום,
  כעקרון בהחלט יש לך עילת תביעה.
  הבעיה היא הוכחת התביעה היות במקרים רבים קיים פער בין מה שהבטיחו לך בעל פה לבין מה שתמצא שנחתם במסמכים.
  המלצתי - בדוק היטב על מה הינך חתום ואם אתה יכול להוכיח את תביעתך - הגש תביעה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

מנהל הפורום: עו"ד גיא סגלוביץ'

עורך דין ונוטריון גיא סגלוביץ´, עומד בראש משרד עורכי הדין סגלוביץ' ושות'. נוסף על עיסוקו כראש המשרד,
למידע נוסף

053-9374131 חיוג
הודעה

הסכסוך הכספי הינו הסכסוך הנפוץ ביותר, כתולדה ממנו באה לעולם התביעה הכספית. מזמין עבודה, אינו רוצה לשלם בעבור עבודה שביצע, או שמה לא מדובר בחוסר רצון, אלא באי תשלום בפועל. לווה אינו מחזיר הלוואה ועוד. לא רק שמדובר בתביעות הנפוצות ביותר, מדובר במחלה הקשה ביותר אשר יכולה לתקוף עסק. פגיעה בתזרים ואי קבלת תשלום על עבודות שבוצעו, עשויה לדרדר עסק עד לסגירתו. מאידך, דרישות כספיות המוגשות כנגד מי שאינו חייב את הכסף הנתבע ממנו, גוררת את הנתבע לחשיפה כלכלית וסכנה, כי בית המשפט יחייבו בתשלום כספים. 

הסכסוך הכספי אינו מתחיל ביום הגשת התביעה. צד אשר יזהה את הסכסוך מראש, הראשון שיתחיל להיערך לאפשרות של סכסוך ולתוצאותיו, זוכה בייתרון וייתכן שיעלה בידיו למנוע את הסכוך ואת חסרון הכיס הנלווה לו.

משהתבקשתי לנהל פורום זה, אני מוצא לנכון ליעד אותו כפלטפורמה למתן מענה ראשוני לשאלות העולות בנוגע לסכסוכים הכספיים השונים. הגם שאין בפורום כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי פרטני, יש לקוות, כי נוכל לסייע ולו במקצת הנושאים.