תביעה בגין כרטיס טיסה מוטעה - פורום תביעות כספיות

שאלה חדשה
 • כרובית

  נשלח ע"יכרובית 18:12, 18 באוגוסט 2012

  שלום רב אני מעוניינת לתבוע חברת נסיעות גדולה בישראל כיוון שהזמנתי כרטיס טיסה ללה פאז בוליביה וקיבלתי כרטיס ללה פאז מקסיקו בטעות וגיליתי זו רק כאשר הייתי כבר במקסיקו סיטי . לא עליתי על המטוס ואותה חברה שלחה לי למלון שם כרטיס טיסה לצילה עם עוד 2 עצירות והפסדתי 4 ימי טיסות נוספים לארבעה הרגילים שהייתי צריכה לעבור. הפסדתי ימי חופשה וכסף בגלל השהות במקסיקו ובצילה... מה עליי לעשות ? אני רוצה לתבוע אותם על הפסד ימי החופשה .. על הכסף שנאלצתי לבזבז שם על מחייה ועל עוגמת הנפש המרובה אשמח לעיצה תודה כרובית

  השב
 • 12:00, 19 באוגוסט 2012

  כרובית שלום,

  אני מניח שהכתובת של יעד הטיסה היה כתוב וידוע מראש ונראה כי לא שמת לב לכך מתוך אי תשומת לב שלך ולא של החברה שמכרה לך את הכטיס

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

מנהל הפורום: עו"ד גיא סגלוביץ'

עורך דין ונוטריון גיא סגלוביץ´, עומד בראש משרד עורכי הדין סגלוביץ' ושות'. נוסף על עיסוקו כראש המשרד,
למידע נוסף

053-9374131 חיוג
הודעה

הסכסוך הכספי הינו הסכסוך הנפוץ ביותר, כתולדה ממנו באה לעולם התביעה הכספית. מזמין עבודה, אינו רוצה לשלם בעבור עבודה שביצע, או שמה לא מדובר בחוסר רצון, אלא באי תשלום בפועל. לווה אינו מחזיר הלוואה ועוד. לא רק שמדובר בתביעות הנפוצות ביותר, מדובר במחלה הקשה ביותר אשר יכולה לתקוף עסק. פגיעה בתזרים ואי קבלת תשלום על עבודות שבוצעו, עשויה לדרדר עסק עד לסגירתו. מאידך, דרישות כספיות המוגשות כנגד מי שאינו חייב את הכסף הנתבע ממנו, גוררת את הנתבע לחשיפה כלכלית וסכנה, כי בית המשפט יחייבו בתשלום כספים. 

הסכסוך הכספי אינו מתחיל ביום הגשת התביעה. צד אשר יזהה את הסכסוך מראש, הראשון שיתחיל להיערך לאפשרות של סכסוך ולתוצאותיו, זוכה בייתרון וייתכן שיעלה בידיו למנוע את הסכוך ואת חסרון הכיס הנלווה לו.

משהתבקשתי לנהל פורום זה, אני מוצא לנכון ליעד אותו כפלטפורמה למתן מענה ראשוני לשאלות העולות בנוגע לסכסוכים הכספיים השונים. הגם שאין בפורום כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי פרטני, יש לקוות, כי נוכל לסייע ולו במקצת הנושאים.