שכנה - שכונה - פורום תביעות כספיות

שאלה חדשה
 • סוניה

  נשלח ע"יסוניה 18:46, 19 בספטמבר 2012

  יש בבנין שלנו שכנה , שהיא ושלושה ילדיה הקטנים , הפכו את חיי כל הדירי הבנין לסבל נוראי . כל היום רעש - צרכות וקללות מהבוקר עד השעות ערב , משחקי פעילות בחדר מדרגות וכו" . הבעיה היא שזה קורה מ 6:30 בבוקר עד 9 - 10 בערב. יש לציין שהיא דיירת שגרה בשכירות (שוכרת מאבא שלה). השאלה היא , מה אנחנו יכולים לעשות ? איך אפשר להוציא אותם מהבנין . תודה מראש .

  השב
 • 17:22, 20 בספטמבר 2012

  הי סוניה
  המקרה שאת מתארת מדבר למעשה על עוולה של מטרד.
  הייתי ממליץ לך לפנות לאגודה לתרבות הדיור - אולי הם יכולים לעזור ללא נקיטת הליך משפטי יקר.

  תגובה
 • 19:23, 22 בינואר 2014

  שלום , אני עובדת בתכנית טלויזיה חדשה שעוסקת בתביעות קטנות, אשמח לשוחח איתך. לפרטים נוספים כנס ל

  https://www.facebook.com/pages/%D7%94%D7%93%D7%99%D7%99%D7%9F/507915195989661?notif_t=page_invite_accepted


  ג'ייין

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

מנהל הפורום: עו"ד גיא סגלוביץ'

עומד בראש משרד עורכי הדין סגלוביץ' ושות'. נוסף על עיסוקו כראש המשרד, נושא עו"ד סגלוביץ´ בשלל תפקידים
למידע נוסף

077-2303958 חיוג
הודעה

הסכסוך הכספי הינו הסכסוך הנפוץ ביותר, כתולדה ממנו באה לעולם התביעה הכספית. מזמין עבודה, אינו רוצה לשלם בעבור עבודה שביצע, או שמה לא מדובר בחוסר רצון, אלא באי תשלום בפועל. לווה אינו מחזיר הלוואה ועוד. לא רק שמדובר בתביעות הנפוצות ביותר, מדובר במחלה הקשה ביותר אשר יכולה לתקוף עסק. פגיעה בתזרים ואי קבלת תשלום על עבודות שבוצעו, עשויה לדרדר עסק עד לסגירתו. מאידך, דרישות כספיות המוגשות כנגד מי שאינו חייב את הכסף הנתבע ממנו, גוררת את הנתבע לחשיפה כלכלית וסכנה, כי בית המשפט יחייבו בתשלום כספים. 

הסכסוך הכספי אינו מתחיל ביום הגשת התביעה. צד אשר יזהה את הסכסוך מראש, הראשון שיתחיל להיערך לאפשרות של סכסוך ולתוצאותיו, זוכה בייתרון וייתכן שיעלה בידיו למנוע את הסכוך ואת חסרון הכיס הנלווה לו.

משהתבקשתי לנהל פורום זה, אני מוצא לנכון ליעד אותו כפלטפורמה למתן מענה ראשוני לשאלות העולות בנוגע לסכסוכים הכספיים השונים. הגם שאין בפורום כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי פרטני, יש לקוות, כי נוכל לסייע ולו במקצת הנושאים.