• 31 באוקטובר 2012

  התחזות..??

  שלום, לפני כחודשיים הכרתי בחורה באינטרנט,אחרי כמה ימים שדיברנו באינטרנט התחלנו לדבר גם בטלפון. במשך החודשיים האחרונים דיברנו מלא בטלפון,כל יום,שעות. רצינו כל הזמן להיפגש,אבל בגלל שאני גר בירושלים והיא בחיפה הדבר לא התאפשר,והיא גם טענה שהיא עובדת הרבה ואין לה זמן. במשך כל התקופה שבה היינו בקשר לא הייתה לי סיבה לחשוד שמשהו לא בסדר,ראיתי הרבה תמונות שלה באתר,וגם שמעתי את קולה. בכל מיקרה ביום שהיינו אמורים להיפגש היא סגרה את הטלפון,מחקה את הפרופיל שלה באתר. מבדיקה קצרה שערכתי גיליתי שפרטי הטלפון שלה בכלל שייכים לבחורה אחרת,ולא למי שהיא טוענת שהיא. המסקנה כמובן היא שנפלתי על מתחזה,שבמשך חודשיים משכה אותי באף וגרמה לי כמעט להתאהב בה. כמובן שהדבר פגע בי בצורה מאוד קשה. בנוסף אני חושש לגורל גברים נוספים שייפלו ברשתה בעתיד. השאלה שלי האם אני יכול להגיש נגדה תלונה במשטרה על התחזות ודברים דומים?! האם אני יכול לתבוע אותה בצורה כלשהי על הכאב שהיא גרמה לי ועל זה שבמשך חודשיים היא התחזתה לאדם אחר?!
  אני אחזור ואדגיש: הבחורה הנ"ל הציגה את עצמה בתור אלונה,בת 22 שגרה בחיפה. בפועל מדובר בסמדר בת 38 שגרה באשדוד. גם התמונות שבהן השתמשה כדי להציג את עצמה לא היו שלה(בטח גנבה אותן מאיזה פייסבוק או משהו כזה). לא מדובר פה בבחורה "אמתית" שאתה הקשר נותק,אלה במתחזה שהשתמשה באינפורמציה כוזבת ובתמונות מפוברקות,ומן ההתחלה כוונתה הייתה להוליך שולל ולרמות. במשך חודשיים
  היא רימתה אותי באינפורמציה שגויה כאשר כוונתה מלכתחילה הייתה לרמות(אחרת למה לה לפתוח פרופיל שקרי שבו פרטים שקריים ותמונות לא שלה??!).
  אני מבין שהמצב מעט בעייתי מכיוון שלא נפגעתי בצורה גופנית/כלכלית (וגם זה לא מדויק,כי חשבון הפלאפון שלי תפח במאות אחוזים בעקבות השיחות אתה--שאותן לא הייתי מנהל עם הייתי יודע מי היא באמת) וגם היא גזלה הרבה מזמני(במשך חודשיים דיברתי כל יום שעות בטלפון עם מי שחשבתי להיות אלונה בת 22..) העם ניתן לתבוע אותה בצורה כלשהי?!?!

  לגבי למה לה לעשות את זה?!?! את זה נצטרך לשאול פסיכיאטר..

  31 באוקטובר 2012
 • 6 בנובמבר 2012

  התחזות..??

  אבי שלום,

  נראה לי מדובר בהיבטים פלילים למקרה ואין אני עוסק בתחום זה.

  6 בנובמבר 2012
  • 7 בנובמבר 2012

   התחזות..??

   עכשיו אני באמת מבולבל,כאשר העליתי את הנושא בפורומים פליליים נאמר לי שמדובר בעניין אזרחי,ובוודאי ובוודאי שלא בעניין פלילי..
   למי עליי לפנות?? העניין פגע בי קשה ואני מבקש לראות צדק נעשה..

   7 בנובמבר 2012
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?