open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 22 בינואר 2018

            ייבוא בגדים מסחרי, האם צריך תו בעברית?

            שלום, ברצוני ליבא בגדים בצורה מסחרית, בשנה שעברה קראתי (לינק מצורף) שיצא או שיצא בעתיד חוזר מנכ"ל שמבטל את הצורך להצמיד תוית בברית לבגד, האם התקנה כבר עברה ואכן אין צורך להציד את התו? בחיפושי לא מצאתי חומר רךוונטי באתר של משרד הכלכלה.
            לינק לכתבה - http://www.mako.co.il/news-money/consumer-q3_2017/Article-2f2a8c05e285e51004.htm
            תודה רבה!

            22 בינואר 2018
          • 22 בינואר 2018

            צו סימון טובין לא השתנה. יש לדאוג לתוויות למוצרי הלבשה, ברמת הספק, או לחילופין, לבצע את התפירה באחד ממסופי הבונדד בעת הגעת המשלוח לארץ, טרום פדיית הטובין מפיקוח מכס.

            22 בינואר 2018
          שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form