דחוף מאוד- פגישה ביום א' הקרוב במשרד הפנים - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
 • יובל

  נשלח ע"ייובל 08:24, 6 בספטמבר 2013

  שלום, שנה טובה לבת זוגי ולי יש פגישה ממש קרובה במשרד הפנים בתל אביב היא הגיעה על ויזת תייר, והגשנו בקשה לחיים משותפים אנחנו מכירים יותר משנה, חיים ביחד כבר חצי שנה, אוהבים, ומתכננים עתיד משותף שאלותינו: 1.מה בכלל עושים במפגש הראשון עם הועדה, מי יושב שם, מה שואלים? 2.כמה נכנסים לפרטים האישיים ממש? 3.האם מצליבים שאלות, כלומר- האם מפרידים ביננו ומתשאלים כל אחד בנפרד? 4. יש לנו הרבה תמונות משותפות, רישום שיחות טלפון, מכתבי חברים ומשפחה המעידים על כנות ורצינות הקשר. האם יש עוד משהו שכדאי לנו לדעת כדי להתכונן לפגישה זו? הקשר כן ואמיתי, ואנחנו 'רועדים מפחד' שמא מישהו לא יאמין וינסה להפריד ביננו.. הפגישה מחרתיים-ביום ראשון הקרוב בבוקר, ולכן נודה על תשובות הכי מהר שאפשר. תודה, חג שמח, גמר חתימה טובה- יובל ו-ו.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו״ד דור פנק,מנהל הפורום

  19:57, 7 בספטמבר 2013

  שנה טובה
  ההמלצה הכי טובה שאוכל לתת לך ולמי שנמצא במצב דומה היא לקבל ייעוץ משפטי טרם ההגעה למשרד הפנים על מנת לדעת מה מצפה לכם ומה להגיש.
  באופן עקרוני, הפגישה מחר היא פורמאלת בה תתבקשו להציג מסמכים מאומתים והוכחות על הקשר הזוגי ( מרכז חיים) תמונות משותפות ומכתבי תמיכה .
  השלב הבא הוא זימון לשימוע ( בעוד מספר חודשים).
  לא לשכוח לבקש להאריך את אשרת התייר שלה ב/2 כל עוד בקשתכם נבחנת.
  שנה טובה ובהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.