• 15 בספטמבר 2013

הנפקת דרכון מיידי

שלום,
    אבד לי הדרכון ואני מעוניינת לטוס בעוד 3 ימים.
    האם יש אפשרות להנפיק דרכון באופן מיידי?
    ושאלה נוספת, הוצאתי את הדרכון במשרד הפנים בצפת וכיום אני מתגוררת בגבעתיים. האם, במידה ואפשר להנפיק במקום, אני צריכה לנסוע לצפת או שאני יכולה לגשת למשרד הפנים באיזור המרכז?

תודה רבה@

15 בספטמבר 2013
  • 28 ביוני 2016

הנפקת דרכון במיידי

אני צריך לעשות זאת ביום שאני טס ? או בכל יום שאני רוצה?

28 ביוני 2016
  • 5 ביולי 2015

הנפקת דרכון מיידי

ללכת מחר בבוקר למשרד הפנים ולהוציא דרכון ( לא ביומטרי) ולהסביר כמה זה דחוף..

5 ביולי 2015
    • 2 ביולי 2017

דחוף הוצאת דרכון

2 ביולי 2017
  • מנהל הפורום עו"ד דור פנק 15 בספטמבר 2013

הנפקת דרכון מיידי

שלום רב
    כיום בהתאם להנחיות החדשות דרכון המונפק בלשכות ברחבי הארץ נשלח לאזרח בתוך 10 ימי עסקים.. אין קיצורי דרך.
    הלשכה אליה השייכת היא הלשכה המטפלת בהתאם לכתובת המגורים הרשומה (יש חובה לעדכן כתובת...)
    האפשרות היחידה העומדת ברשותך היא לפנות ללשכה בנתב"ג.. לשלם שם את אגרה (גבוהה מהרגיל) ושם יוכלו להנפיק עבורך דרכון.
    משרד הפנים בנתב"ג נמצא בטרמינל 3 קומה 2.
    בהצלחה

15 בספטמבר 2013
    • 26 ביוני 2017

כמה זה עולה

26 ביוני 2017
    • 13 ביוני 2017

הנפקת דרכון וקביעת תור לקבלתו ואין מענה מהלשכה

לפי הבנתי, כאשר אני שולח טופס מקוון של בקשה להנפקת דרכון ולאחר תשלום האגרה, אני מזמין תור ללשכת משרד הפנים הסמוכה לאיזור מגורי ותוך עשרה ימים טני מקבל את הדרכון.
      אך מה עושים במקרה שלי ששלחתי לפני שבע ימים ועוד לא קיבלתי שום תגובה למרות ששלחתי אימיילים חוזרים ונשנים, אפילו תור לא קבעו לי...

13 ביוני 2017
    • 3 ביוני 2017

הנפקת דרכון מיידי היה לי דרכון ביומטרי אבדתי אותו ואני מעונינת לטוס ב11.6.17

אבדתי דרכון ביומטרי בארץ וטסה לחו"ל ב11.6.17 .מה עלי לעשות כדי שאוכל לצאת מהארץ עם דרכון ?

3 ביוני 2017
    • 3 במאי 2017

הנפקת דרכון מיידי האם אפש אבא שלי יוצא לי אותו

אין לי בכלל דרכון ואני קצין בצבא, השאלה אם אוכל לתת 2 תמונות לאבא שלי ותעודה מזהה והוא יעשה לי אותו? אם כן מה צריך לתת לו ואיך מגיע אלי?

3 במאי 2017
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?