חיים משותפים - עצה עצה - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
 • אביטל

  נשלח ע"יאביטל 11:50, 26 בינואר 2014

  כל מי שאמור לעבור תהליך חיים משותפים עם זר - אל תגיעו ב כ ל ל למשרד הפנים ל ל א ע ו ר ך ד י ן. אין לכם סיכוי. אך ורק עם עורך דין. אני עברתי סיוט כשהלכנו לשם לבד. חשבנו שאנשים שם באמת טובים וישרים חחחח איזו נאיביות. "לא ספרו אותנו". מאז ואני מקווה שזה כבר לא מאוחר לקחנו עורכת דין אולם הסיוט עדיין ממשיך איתם. רשות ההגירה עצרו את בן זוגי "לשימוע" והוזהר לטפל עד 29 לחודש שכן אז הוא צפוי להיעצר ואז יגורש. עדיין אנחנו לא רואים את הסוף ומקווים שהוא לא ייעצר. ללכת אך ורק עם עורך דין המתמחה בנושא הנ"ל כי הוא מכיר ויודע את כל הנהלים שלהם ואת "הטריקים" שהם מאכילים אותנו האזרחים "הקטנים" כשאנחנו באים.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו"ד דור פנק,מנהל הפורום

  10:47, 27 בינואר 2014

  אביטל שלום
  הדברים שכתב כה נכונים!!!
  מומלץ להגיע למשרד הפנים רק לאחר התייעצות עם עו"ד שכן ידיעת הנהלים והכנת תיק "מושלם" ללא מסמכים חסרים או הוכחות חסרות יכול לחסוך הרבה זמן, כסף ואי נעימויות כפי שציינת.
  ייצוג נכון יכול לסייע בקיצור זמן ההמתנה לתשובה ובקבלת תשובה חיובית לבקשה בהנחה ובני הזוג ימציאו את כל ההוכחות הנדרשות להוכחת כנות הקשר הזוגי.

  תגובה
 • 10:00, 28 בינואר 2014

  בוקר טוב עו"ד פנק,

  אכן מה שכתבת כל כך נכון ויכול לחסוך לבני הזוג את המתח, העצבים והיחס המשפיל. לצערי לא ידעתי כל זאת בזמן שהייתה לו אשרת שהיה בארץ שהרי יש אינטרס למשרד הפנים לא לייעץ לזוג ללכת לעו"ד כי אין סיכוי לקבל את האשרה. לכן אני ממליצה אך ורק באמצעות עו"ד וכמה שיותר מוקדם יותר נכון.

  יום נעים

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.