רישום ילדים בתעודת זהות של האב - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
  • אנסטסיה אשכנזי

נשלח ע"יאנסטסיה אשכנזי 12:25, 10 בפברואר 2014

עו"ד פנק שלום,יש לי ילדה בת 6 ,בזמן ההריון ואחרי הלידה אני והאבא לא היינו ביחד,ולפני 3 שנים השלמנו וחזרנו לחיות ביחד,אנחנו לא נשואים,בתקופה של אחרי הלידה הייתי מקבלת הבטחת הכנסה מביטוח לאומי הצהרתי שהאבא לא בתמונה,עכשיו אנחנו רוצים להתחתן והוא רוצה לרשום את הילדה על שמו ובתעודת זהות שלו,מה אנחנו צריכים לעשות ואיך?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

עו"ד דור פנק,מנהל הפורום

12:30, 10 בפברואר 2014

שלום רב
    אתם רשאים להנשא בכל דרך שתבחרו ובעת רישום הנישואים במשרד הפנים להודיע שהוא האב של הקטינה יתכן ומשרד הפנים לא יסתמך רק על הצהרה וידרוש פס"ד הצהרתי הקובע שהוא האב, פס"ד הצהרתי ניתן בבית משפט לענייני משפחה לאחר הגשת תביעה מוסכמת שלך ושל אבי הבת.
    אנו כאן לרשותך

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.