הזמנת אורחת מאוקראינה - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
 • שרון

  נשלח ע"ישרון 13:49, 3 במרץ 2014

  שלום רב, 1. האם נכון שאזרחי אוקראינה רשאים להכנס לישראל ללא ויזת מבקר ? 2. האם ישנה בעיה לאזרחית אוקראינה להכנס לישראל לאור המצב הנוכחי השורר באוקראינה? 3. אני מבין שיש צורך בלכתוב מכתב הזמנה שמציין את המטרת/אופי הביקור ופרטים לגבי מקום השהייה. 3.1 בדיוק אילו פרטים נוספים כדאי לי לציין במכתב? 3.2 האם יש לאשר את המכתב במשרד הפנים ו/או להצהיר מראש על הביקור הקרוב? תודה וסליחה על השאלה המוארכת

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו״ד דור פנק,מנהל הפורום

  15:13, 4 במרץ 2014

  שלום רב
  באופן עקרוני אין צורך באשרת תייר מראש לביקור מאוקראינה יחד עם זאת ממונה ביקורת הגבולות רשאי לסרב כניסה בגבול כשיש חשש להשתקעות או כשמדובר בבן זוג של ישראלי שכן הנוהל הספציפי דורש הזמנה מראש.
  למרבה הצער פקידי ביקורת הגבולות מרבים לסרב כניסות לזרים תיירים תמימים כמו גם כניסת בחורות צעירות (תיירות) המגיעות לבדן לישראל.. ללא הסבר מספק להגעה.
  במקרה של סירוב הזר עובר למתקן כליאה / מסורבים הנמצא בנתב״ג עד להרחקתו מישראל ואז שמו נכנס לרשימת המוגבלים שאסור להם להכנס לישראל 10 שנים .
  בנוסף אין חובה לתת אשרת ביקור של 3 חודשים ולעיתים קרובות האשרה מוגבלת לשבוע או חודש ימים בלבד.
  למידע נוסף אנו כאן

  תגובה
 • 19:09, 19 בספטמבר 2015

  תגובה
 • 19:10, 19 בספטמבר 2015

  תגובה
 • 19:10, 19 בספטמבר 2015

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.