בקשה לשינוי שם דרך בית משפט, שמשרד הפנים יאשרו ! - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
  • אשמח לתשובה

נשלח ע"יאשמח לתשובה 18:21, 1 באפריל 2014

שלום . אני עדיין בעל שם ילדות שבו כלל לא משתמש ביום יום.. משרד הפנים והוועדה ההומנטרית טרם נתנה לי אזרחות כלשהיא.. אני מעוניין שדרך בית משפט לבקש ולהצהיר ששמי הוא אחר ושהחלטת השופט תופיע מול משרד הפנים . זה אפשרי,? חייב לציין כי אין ברשותי דרכון או תז זרה ואנני יכול לגשת לאזור ולקחת אותה! אפשר לעזור לי?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

עו״ד דור פנק,מנהל הפורום

13:36, 2 באפריל 2014

זה מקרה שדורש בחינה פרטנית שכן מהפרטים שציינתה אתה חסר מעמד ואינך מופיע בכל רישום כך שאין ככ מה לתקן.
    פסד הצהרתי בבית משפט הוא על בסיס תיעוד

תגובה
  • 07:08, 30 באפריל 2014

תחשוב טוב אם לעשות זאת!!!
    חוסר התאמה בין השם מהלידה בחול לשם בישראל ללא רישום עלפי תעודה מחול רשמחת עם השם המקורי עלולה ליצור בעיות בעתיד! תתייעץ ואל תמהר!

תגובה
  • 07:08, 30 באפריל 2014

תחשוב טוב אם לעשות זאת!!!
    חוסר התאמה בין השם מהלידה בחול לשם בישראל ללא רישום עלפי תעודה מחול רשמחת עם השם המקורי עלולה ליצור בעיות בעתיד! תתייעץ ואל תמהר!

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.