אשרת כניסה לישראל - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
 • אביטל

  נשלח ע"יאביטל 11:06, 16 באפריל 2014

  אני התחתנתי עם אזרחית אוקראינית לא יהודייה וביקשתי להסדיר אשרת כניסה שלה לישראל . בסביבות 18 למרץ אחרי שמסרתי את המסמכים למשרד הפנים -הם אמרו לי שיש אישור והיא יכולה להגיע . העניין שלא קיבלתי שום מסמך או תעוד לכך . היא אמורה לנחות ביום א הקרוב 20.4 . השאלה פשוטה : אפשר לסמוך על כך שבמחשב יופיע השם שלה או שעשיתי טעות שלא לקחתי מסמך מהם?? אני חושש שלא ייתנו לה להכנס כי בנוסף היא בהריון . האם האישור ממרץ תקף וההגירה בנתבג ייראו את הכל?? תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו״ד דור פנק,מנהל הפורום

  12:25, 16 באפריל 2014

  אם הודיעו לך שזה אושר זה אמור להיות בסדר, האם נתבקשת לשלוח אותה לשגרירות לקבל אשרת כניסה או שאמרו לך שפשוט תגיע?? בכל מקרה שלח לה מכתב בעברית שמסביר הכל עם הפרטים שלך וטלפון כדי שיתקשרו אליך אם היא תעוכב. להבא - כל תשובה לבקש בכתב!!!!

  תגובה
 • 13:57, 16 באפריל 2014

  צודק טעות שלי. תודה על העצה לגבי המכתב . היא לא התבקשה ללכת לשגרירות , פשוט אמרו לי - הכל בסדר היא יכולה להגיע. הכל היה מהיר .
  אם מעכבים אותה יש לי סיכוי בכלל להכנס ולדבר שם עם מישהו ?

  תגובה
מנהל הפורום:עורך דין יהושע פקס

מנהל הפורום: עורך דין יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.