תאריך הנפקה של תעודת זהות - שגוי אצלי - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
 • ורד

  נשלח ע"יורד 15:02, 27 באפריל 2014

  שלום, גיליתי (תכף אספר איך) שתאריך ההנפקה שרשום לי בתעודת הזהות שונה מתאריך ההנפקה שרשום במשרד הפנים - הבדל של יום. כנראה טעות הקלדה. גיליתי את זה בעקבות בדיקה של חברת כרטיסי האשראי שהנפיקה לי כרטיס אשראי וביקשה ממני לשלוח רישיון נהיגה מהסיבה שתאריך הנפקת התעודת זהות שונה מתאריך ההנפקה שרשום במשרד הפנים (הם לא הראשונים שאמרו לי את זה, אבל עכשיו נמאס לי) (עשיתי פעם ראשונה לפני כ15 שנה ומאז לא חידשתי את התעודה. מה עליי לעשות? למי לפנות? אני לא רוצה שזה יעלה לי כסף כי זו טעות שלהם

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו"ד דור פנק,מנהל הפורום

  10:50, 28 באפריל 2014

  לפנות למשרד הפנים.. לחדש את תעודת הזהות.
  ע"פ הנהלים החדשים בכל מקרה תוקך תעודת זהות הוא ל 10 שנים ויש להוציא תעודת זהות חדשה בכל 10 שנים .. (בין היתר על מנת לעדכן תמונה)
  גשי למשרד הפנים והוציאי תעודת זהות חדשה .. ללא עלויות כספיות.

  תגובה
 • 18:20, 24 באפריל 2017

  אני חייל בקבע והתעודת זהות שלי לא עליי
  ואני חייב את תאריך ההנפקה של התעודת זהות שלי יש דרך לדעת ?

  תגובה
מנהל הפורום:עורך דין יהושע פקס

מנהל הפורום: עורך דין יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.