אשרת חברות לבת זוגתי - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
 • מיקי

  נשלח ע"ימיקי 17:13, 23 ביולי 2014

  שלום. יש לי חברה פיליפינית,ואנחנו יחד כבר שנה וחצי, יש לה אשרת עבודה,העניין הוא שאני מעוניין ורוצה שתהיה לה אשרה להשאר כאן ולנהל חיים משותפים כמו כל זוג,היא כמובן רוצה להתגייר, ולהנשא כדת משה וישראל,מה השלב הראשוני מבחינת משרד הפנים ומאיפה מתחילים ? בתודה ,מיקי....

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו"ד דור פנק,מנהל הפורום

  10:15, 27 ביולי 2014

  שלום רב
  הליך הסדרת מעמד לבת זוג זרה הוא הליך סבוך ומשרד הפנים לרוב מערים קשיים יחד עם זאת עם הדרכה נכונה תוכלו לעבור את המכשולים לכן מומלץ לפנות לייעוץ פרטני.
  באופן כללי, יש להביא מסמכים רשמיים מאומתים מהפיליפינים, יש להמציא הוכחות על הקשר הזוגי וכמובן להתגורר יחד.
  השלב הראשון לאחר שכל המסמכים פה להזמין תור למשרד הפנים - קחו בחשבון שייתכן ומשרד הפנים יבטל את אשרת העבודה בסיעוד ועל מנת להמנע מסיכונים מיותרים מומלץ לפעול לאחר שיודעים מה הדרך הנכונה לכך.
  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.