זימון חברה בעלת אזרחות אוקראינית - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
 • מיכאל

  נשלח ע"ימיכאל 14:15, 5 באוקטובר 2014

  שלום, אני רוצה להזמין חברה בעלת אזרחות אוקראינית, אך נמצאת בלימודים באוסטרייה (ויזה סטודנטית) לבקר בארץ שבתקופת הביקור תגור אצלי ולא במלון... היא היתה פה והיה לה מלון לפני, אך בכל זאת עשו בעיות בגבול... אני מכיר שלא צריך ויזה לאוקראינים, אך הפעם היא בא אליי ...האם צריך משהו מיוחד- מכתב או אישור מסויים כדי שתכנס חלק?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו"ד דור פנק,מנהל הפורום

  12:02, 6 באוקטובר 2014

  יש לך שתי אפשרויות או להזמין מראש במשרד הפנים או לתת לה מכתב הסבר שהיא תשהה בביתך תקופה קצרה ומציין את נסיבות ההכירות תוך דגש שהיא מגיעה לביקור בלבד ויש לה כרטיס הלוך וחזור. בנוסף, שתביא איתה אישור רשמי שהיא לומדת באוסטריה ושהיא בחופשה וחוזרת ללימודים עם תום החופשה וכמובן להיות זמין כשיתקשרו אליך מנתב"ג עם כניסתה.
  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.