מעמד לזר - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
 • דוד

  נשלח ע"ידוד 13:28, 4 בינואר 2015

  שלום אני בחברה שלי גרים בארץ היא אזרחית קולומביה אנחנו נמצאים בתהליך לקבלת מעמד בשבילה במשרד הפנים הם שלחו את כל הניירת למשרד הפנים לירושלים מאז כבר עבר 10 חודשים ולא מקבלים שום תשובה היא כרגע בלי ויזה וכל פעם שאני הולך למשרד הפנים באילת מקבל תשובה שאנו צריכים לחכות . כמה זמן לוקח להם לתת תשובה ?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו"ד דור פנק,מנהל הפורום

  13:46, 4 בינואר 2015

  שלום רב,
  אם מאז השימוע חלפו כ 10 חודשים הרי שמדובר בזמן לא סביר לכל הדעות וזה עלול לרמוז על תוצאות ההחלטה לכשישוב התיק מירושלים שכן הסמכות להחליט שמורה ללשכה באילת ובמקרים "קשים" התיק עובר להחלטת המטה.
  הלשכה באילת ידועה בקפדנותה היתרה בכל הנוגע לאישור בקשות מסוג זה.
  היה ובקשתכם תידחה שמורה לכם הזכות להגיש ערעור פנימי או ערר לבית הדין לעררים , החלטת הערעור נקבעת בהתאם לגוף שנתן את ההחלטה בבקשה.
  תשומת לבכם כי רק לבית הדין סמכות לתת צו ביניים האוסר על ביצוע הליכי אכיפה כנגד בת הזוג כל עוד עניינכם תלוי ועומד.
  אנו כאן לרשותכם לכל מידע או ייעוץ אישי נוסף הדרוש לכם.
  עו"ד דור פנק

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.