גירוש מהארץ עקב חתונה פקטיבית - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
 • אנונימי

  נשלח ע"יאנונימי 22:27, 13 במרץ 2015

  לפני מספר שנים התחתנתי עם מישהי לא יהודיה מרוסיה והבאתי אותה לארץ. גרנו מספר שנים ביחד ואז התחתנו. אחרי שהתחתנו היא קבלה אשרה ואישור עבודה ואז כעבור שלושה חודשים החליטה שרוצה להתגרש ממני. ברגע שהתגרשנו, גירשו אותה מהארץ ואז כעבור חודש וחצי היא שוב מתחתנת עם ישראלי אחר ומגיעה לארץ וכרגע נמצאית בתהליך קבלת אשרה. לאן אני יכול לפנות וכיצג לעשות זאת בצורה הנכונה כדי שמשרד הפנים יבדקו אותה טוב לפני שנותנים לה אשרה.?אמנם זאת דעתי בלבד אך, יש כאן מקום להעיר את תשומת לבם של משרד הפנים כדי לעשות בדיקה מעמיקה. לאן ואיך אני פונה?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו"ד דור פנק,מנהל הפורום

  19:31, 21 במרץ 2015

  המקרה שתיארת קורה לא אחת וזו הסיבה שבגללה גם אנשים "רגילים" סובלים קשיים מול משרד הפנים
  אני סמוך ובטח שמשרד הפנים לא יקל עליה ועל בן זוגה החדש ויבחן היטב לפני שהוא יאשר את הבקשה , תוכל להפנות את תשומת לב הלשכה המטפלת בפניה בדוא"ל או בפקס אם אתה יודע היכן תטופל ופרטים מזהים אודותיה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.