נוהל מדורג - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
  • אלה

נשלח ע"יאלה 12:30, 31 במרץ 2015

שלום , יש לי בן זוג מספרד - אנו לא נשואים אבל חיים ביח מספר שנים. הגשנו בקשה למתן מעמד והכניסו אותנו להליך מדורג . לבן זוגי יש ילד בן 10 שגר איתנו כבר שלוש שנים בישראל . משרד הפנים מסרב להכיר בו ולא מאפשר לנו להגיש בקשה למתן מעמד כלשהו . הדבר הזה מסרבל את החיים שלנו למשל ברישום לבית ספר , כאשר אנחנו נוסעים לחו"ל וכד' . האם ישנו נוהל כלשהו שמאפשר להגיש בקשה עבור הילד לקבלת מעמד כלשהו בישראל ? תודה .

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

מנהל הפורום,מנהל הפורום

19:13, 31 במרץ 2015

שלום רב
    ע"פ הנוהל המעודכן, קטין נלווה להליך הוא רק כשני הזוג נשואים.. ואתם כנראה בסטאטוס זה.
    באפשרותכם להנשא בנישואים אזרחיים ואז לכלול את הקטין אתכם בבקשה או להתחיל מלחמה כנגד הנוהל.. להגיש בקשה, ערר, עתירה ולהגיע עד בית המשפט העליון ולטעון לאפליה..
    אני כאן לרשותכם לייעוץ פרטני

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.