תיקון אות בשם הפרטי בדרכון - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
 • אחת

  נשלח ע"יאחת 22:07, 27 באפריל 2015

  שלום רב, בעת הוצאת הדרכון לראשונה, כאשר הייתי ילדה, שמי נכתב בצורה מסוימת ששונה מהצורה שבה אני משתמשת כעת ונראית לי נכונה. הבנתי שפרוצדורת התיקון במשרד הפנים היא פשוטה מאוד אבל יש לי שתי שאלות: 1. האם השם המתוקן ייכתב בדרכון הישן או שינפיקו לי דרכון חדש לגמרי? 2. כמה יעלה התהליך, כולל הנפקת הדרכון החדש אם צריך? לא מצאתי תשובות לכך באינטרנט. תודה רבה!

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו״ד דור פנק,מנהל הפורום

  04:59, 28 באפריל 2015

  בהנחה ומדובר בשינוי שם השם הקודם יופיע בדרכון 7 שנים כשם קודם.
  האגרה בגין הוצאת דרכון חדש היא בהתאם ללוח האגרות כ 250 ש״ח , האגרה הכי זולה היא בתשלום באינטרנט ( גם דרך סלולר) אז גשי ללשכה, מלאי טופס בקשה לשינוי שם, תקבלי תעודת זהות / תמצית רישום עם השם המתוקן במרשם ותבקשי דרכון חדש עם עדיפות לתשלום אגרה דרך האינטרנט.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.