• 18 באוקטובר 2012

  הזמנת בן זוג זר

  אני מתכוונת להתחתן עם בן זוגי הקובני בקובה או בשוויץ(תלוי אם הוא יסע לשם או לא) ואני רוצה להביאו ארצה. במשרד הפנים אמרו לי שאני צריכה להגיע לבדי ולעשות מסמכים בשביל להזמין אותוץ אך גם שמעתי שאני יכולה להתחיל לעשות את המסמכים לפני החתונה זאת אומרת עכשיו בכדי שנגיע ביחד ארצה אחרי שנתחתן. שאלתי במשרד הפנים והיא אמרה שזה שקר. כל מה שאני רוצה זה לבוא איתו יחד! זה בן זוגי למה צריכים להפריד בנינו? השאלה שלי מה הוא הדבר הנכון? מה אני אמורה לעשות כי כבר ממש בילבלו וטירטרו אותי.
  תודה

  18 באוקטובר 2012
 • 20 באפריל 2013

  הזמנת בן זוג זר

  בת חן שלום,
  ראיתי את ההודעה שלך. אני מקווה שהכל הסתדר עם בן הזוג שלך ואת מאושרת.
  יש לי סיפור דומה לשלך, אני נמצאת כרגע בארץ.
  הייתי שמחה אם תוכלי לעזור לי ביעוץ כיצד להשיג ויזה לאזרח מקובה. מה התהליך במשרד הפנים, האם כדי להתיעץ עם עו"ד, מה העלויות, וכמה זמן לוקח כל התהליך.
  תודה מראש.

  20 באפריל 2013
 • מנהל הפורום עו"ד דור פנק 18 באוקטובר 2012

  הזמנת בן זוג זר

  שלום רב,
  למשרד הפנים נהלים שונים הנוגעים למצבים שונים, הזמנת תייר, הזמנת בן זוג, הזמנת בעל/אישה לאחר נישואים ובכל אחד מההליכים יש דרישות שונות.
  ניתן להזמין את בן הזוג עם או בלי נישואים בהתאם לנוהל הרלוונטי, באופן עקרוני מאחר ובן זוגך מקובה דרך אימות המסמכים מורכבת יותר, מאחר ואין יחסים דיפלומטיים לישראל וקובה.
  באופן עקרוני פקידי משרד הפנים אמורים להעניק לך את ההסבר הנכון, איך לפעול להזמנת בן זוגך.
  במידה ותרצי מידע פרטני אודות המקרה שלך את מוזמנת ליצור קשר באופן אישי שכן לא אוכל להעניק לך את כל המידע הדרוש לך בפורום.
  בהצלחה

  18 באוקטובר 2012
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?