חברה מחו"ל - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
 • דור

  נשלח ע"ידור 21:41, 7 בפברואר 2013

  יש לי חברה תושבת דרום אפריקה היא יהודייה או משו היא רוצה לבוא לארץ לגור איתי לעבוד פה וללמוד פה השאלה שלי איך זה אפשרי להשיג אישורי עבודה ושהייה ולימודים ומה התנאים לזה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו"ד דור פנק,מנהל הפורום

  22:14, 7 בפברואר 2013

  שלום רב,
  במידה ובת זוגך יהודיה ( זכאית שבות) היא יכולה לבחור בין לעשות עליה לישראל ואז לקבל אזרחות ישראלית לאחר שתוכיח יהדותה, העליה נעשית דרך נציג הסוכנות היהודית בדרום אפריקה.
  אפשרות נוספת היא להגיע לישראל כתיירת בהזמנה מראש עם ההוכחות על יהדותה ואז להגיש בקשה לאשרת עבודה על מנת לבחון האפשרות להשתקע בישראל בעתיד.

  במידה והיא אינה יהודיה תוכל להזמינה לישראל מראש ולבקש אשרה על בסיס הזוגיות וחיים משותפים.
  מידע כללי על הדרישות תוכל למצוא באינטרנט בחיפוש בגוגל או לפנות למשרד הפנים הקרוב למקום מגוריך ולברר אודות סוג זה של אשרה.
  כחלק מההליך המדורג היא תקבל אשרת עבודה ובסוף ההליך תוכל להגיש בקשה למעמד של תושב קבע.
  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.