מהו הליך "הזמנה מראש" לבת זוג - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
 • shay

  נשלח ע"יshay 10:19, 23 ביוני 2013

  שלום, בת זוגתי הלא יהודיה תגיע לארץ בקרוב ממדינה שאין צורך בויזה להגעה לארץ (ליטא). לאחר שהיא תגיע לכאן, אנו מתכננים להגיש בקשה למשרד הפנים להכרה כידועים בציבור. זוגתי הייתה כאן 3 פעמים בשנה האחרונה, ואני חושש מרגע הכניסה לארץ. מקריאה בפורום ומתשובת העו"ד, אני מבין שיש צורך ב"הזמנה מראש" לצורך ההגעה שלה. מהי ההזמנה מראש? יש נוהל? מה עלי לעשות? תודה רבה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו"ד דור פנק,מנהל הפורום

  21:59, 25 ביוני 2013

  שלום רב
  למרות דבריך כי בת זוגך אינה חייבת באשרת כניסה לביקור כשמדובר בהזמנת בת זוג להתשקעות בישראל יש חובה להזמין את בן הזוג מראש דרך מחלקת אשרות בלשכת משרד הפנים הקרובה למקום מגוריך.
  הליך הזמנת בת הזוג מראש לרוב מתארך חודשים ארוכים.. ויש להציג את כל ההוכחות על הקשר הזוגי והמסמכים הנדרשים מאומתים בהתאם לנוהל משרד הפנים.
  יחד עם זאת אם בת הזוג תיכנס כתיירת כפי שעשתה בעבר עם כרטיס הלוך ושוב ורק לאחר מכן תפתחו בהליך יהיה עדיף מבחינתך, הסיכון הוא , סירוב כניסה וגירוש מישראל לו יתברר כי היא באה להשתקע.
  פרטים נוספים תוכל למצוא באתר המשרד.
  בהצלחה

  תגובה
 • 10:52, 29 ביוני 2013

  תודה רבה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.