שטר חוב שהופקד אצל עו"ד - פורום דירה להשכרה

שאלה חדשה
  • רחלי

נשלח ע"ירחלי 13:09, 4 ביוני 2015

שלום, לפני 8 שנים בשנת 2007 חתמנו חוזה לשכירות דירה אצל עו"ד של בעלת הדירה שלי. בחוזה הראשוני כתוב שהוא מייצג אותה למעט שטר החוב שמופקד אצלו בנאמנות לטובת שנינו. כל שנה הארכנו בנינו את החוזה. עכשיו אנחנו רוצים לעזוב את הדירה התקשרתי למשרד עוה"ד והסתבר לי שהוא נפטר לפני שנתיים. אף אחד לא יודע להגיד לי איפה השטר ואני לא רוצה לשאול את בעלת הדירה שלי... יש לי תחושה שהיא יודעת שהוא נפטר שכן שאלנו אותה בזמנו מה הוא אומר על זה ועל זה והיא הגיבה שהוא סתם וכו' וכו'...מה אני עושה? לא הייתי אמורה לקבל מכתב? ממתינה לתשובתך בבקשה שכן אני מאד לחוצה...תודה

השב
  • 12:38, 8 ביוני 2015

שלום רב
    אין ברירה אלא לערב את בעלת הדירה.
    אם לא תמצא את השטר - שתחתום לך מפורשות, כי אין לה כל תביעה כנגדך וכי שטר זה וזה אבד וכי הדירה הוחזרה לשביעות רצונה המלאה, והיא תשא באחריות אם יפעילו השטר כנגדך.
    בהצלחה,

תגובה
  • 19:43, 8 ביוני 2015

היא לא תשתף פעולה ובחיים לא תכתוב לי דבר כזה. האם אני יכולה לתבוע אותה ע"ז? או לחילופין להתנות שאני לא מראה את הדירה בפני דיירים חלופיים עד שהיא לא מחזירה לי את זה?
    עצות נוספות?

תגובה
  • 08:04, 11 ביוני 2015

שלום רב
    נקמנות לא תקדם אותך.
    עצה נוספת - תעלי הכל על הכתב ותשלחי לה מכתב המתעד את כל הדברים ויהווה ראיה לאמיתותם אם וכאשר יקרה משהו.
    בהצלחה,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תומר פרלמן

מנהל הפורום: עו"ד תומר פרלמן

בוגר תואר במשפטים מהמרכז האקדמי למשפט ועסקים וחבר לשכת עוה"ד החל משנת 2012. את ההתמחות עשה במשרד גד
למידע נוסף

054-4532225 חיוג
הודעה

נכנסים לדירה חדשה? בעל הבית מבקש ערבויות מיוחדות? אתם קוראים את החוזה ומתלבטים אם להכנס? אין סעיף יציאה באמצע החוזה? שאלו שאלות שיכולות לסייע בהמשך המסע