לשון הרע פרסום באינטרנט - פורום לשון הרע והגנת הפרטיות

שאלה חדשה
 • אולגה

  נשלח ע"יאולגה 13:11, 5 ביוני 2016

  רשמו עליי פרסום באינטרנט על כך שאני נותנת שרותי מין תמורת כסף היתקשרו אליי 150 איש עד שהצלחתי להשיג את טלפון בעל אתר האינטרנט עצמו והוא מסר לי את האייפי כתובת של הכותב ואת המייל של הבן אדם התברר שזו גרושתו של בעלי הגשתי תלונה במשטרה עם האיי פי כתובת וכל הפרטים תיק פלילי ניסגר עקב אי אשמה רשום כי הגברת טוענת שכל אחד יכול להיתחבר לויפיי שלה ולרשום את ההודעה האם אני יכולה לתבוע לשון הרע במשפט אזרחי?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אורי אבני

  עו"ד אורי אבני,מנהל הפורום

  14:05, 5 ביוני 2016

  אולגה שלום,
  על פניו ניתן להגיש תביעה, עדיף כמובן ע"י משרד המתמחה בתחום (משרדנו או כל משרד אחר) וזאת משום שבהליך המשפטי סביר שתתקלי בבעייה דומה שהיתה בתיק הפלילי, שתצטרכי להביא הוכחה לכך שהמפרסמת היא הגרושה של בעלך. מה שלא הצליחה המשטרה לעשות. יש לציין כי במשפט אזרחי רף ההוכחה הנדרש הינו נמוך יותר, אולם מצד שני כמובן שלמשטרה יש יותר כלים לברר את הסוגיה. בכל מקרה ככל שאת סבורה שביכולתך להוכיח מי פרסם את האמור (באמצעות עדויות או ראיות או אמצעים טכנולגיים), יש מקום לשקול הגשת תביעה כאמור.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אורי אבני

מנהל הפורום: עו"ד אורי אבני

עו"ד אורי אבני הינו שותף במשרד שטרן אבני פלדשו ושות' ומוביל את הפעילות בתחומי הליטיגציה המסחרית ותוב
למידע נוסף

077-2305441 חיוג
הודעה

נודע לך כי השמיצו אותך בטוקבקים? גילית עליך ידיעה לא מחמיאה במקומון בסוף השבוע. מה הגבול בין אמירה פוגעת לאמירה שיכולה להביא בגינה פיצוי על נזקים ומתי טענת אמת דיברתי תופסת. שאלות אלו ואחרות בפורום זה