האם סיפור ושיתוף של אדם או בן משפחה - פורום לשון הרע והגנת הפרטיות

שאלה חדשה
 • יותם

  נשלח ע"ייותם 08:33, 10 בפברואר 2014

  האם שיתוף של אדם או בן משפחה במידע שביןשני אנשים שהוא מידע שיש בו סוג של לשון הרע ומתגלה לאחד משני האנשים הקשורים לעניין אישי או מקצועי על ידי הגורם הלישי והוא מודיע על כך לאחד מהשניים ויש בהם השמצות הוא בגדר לשון הרע? ואת מי אפשר לתבוע את זה השלישי שכתב את הדברים? ושלחם לאחד מהצדדים הנוגעים בעניין?

  השב
 • 09:33, 10 בפברואר 2014

  השאלה לא ברורה.

  תגובה
 • 16:39, 10 בפברואר 2014

  שני אנשים עדו פעולה עיסקית בינהם אחד מהשניים סיפר לאחיו דברים שהם בגדר לשון הרע על השותףשלו! האח שאינו שותף החליט לגלות א היוודע המידע בכך שכתב אותם לשותף שאינו אחיו באמצעות אימייל! בכך נודע כי האחד העביר דברי לשון. הרע לאחיו! האם בעצם הודעת האח שאינו שותף כמידע שקיבל וכתיבתו יש לשון הרע? מי צריך לתבוע ואתמי? וכמובן אם האח שאינו שותף יפרסם זאת לגורמים אחרים נוספים האם ניתן לתבוע אותו על כך?

  תגובה
 • 17:06, 10 בפברואר 2014

  הנפגע הוא נשוא הפגיעה.והוא זה שצריך לתבוע. שני המפיצים הם החייבים.

  תגובה
 • 21:53, 10 בפברואר 2014

  האם לא רק העברה לצד דלישי היא שהןפכת לבסיס לתביעה? האם ימיחל של הצד הלישי לאחד השותפים מספק להיות הוכחה כדי להוכיח לשון הרע?

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אורי אבני

מנהל הפורום: עו"ד אורי אבני

עו"ד אורי אבני הינו שותף במשרד שטרן אבני פלדשו ושות' ומוביל את הפעילות בתחומי הליטיגציה המסחרית ותוב
למידע נוסף

077-2305441 חיוג
הודעה

נודע לך כי השמיצו אותך בטוקבקים? גילית עליך ידיעה לא מחמיאה במקומון בסוף השבוע. מה הגבול בין אמירה פוגעת לאמירה שיכולה להביא בגינה פיצוי על נזקים ומתי טענת אמת דיברתי תופסת. שאלות אלו ואחרות בפורום זה