צ'קים מחשבון בנק לא מוגבל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • אודי

  נשלח ע"יאודי 11:46, 6 ביוני 2012

  שלום, האם כמי שמוגדר פושט רגל ובעל חשבון בנק מוגבל אני יכול לתת צ'קים מחשבון הבנק הלא מוגבל של אשתי? האם טני יכול לפגוע בה באיזשהי צורה או בי?

  השב
 • 11:31, 10 ביוני 2012

  אודי שלם

  לך, כפושט רגל אסור למשוך שיקים מחשבון אשר אתה הוא בעלים שלו או מיופה כח בו.
  יחד עם זאת אם חשבון הבנק הוא חשבון בנק אשר נמצא בבעלות של אשתך, הרי שהיא יכולה למשוך מחשבונה שיקים ככל אדם.
  עליך להשמר כי, לא יווצר מצב בו תשלומים אשר חלים עליך ימשכו מחשבונה של אשתך והם לא יכובדו, אז ייחשב הדבר כהתנהלות חסרת תום לב ובית משפט עלול לבטל את הכרזתך כפושט רגל.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.