יש לי צו כינוס ולא הגעתי דוחות חודשיים חצי שנה האם יבטלו לי את פשיטת הרגל למרות ששילמתי חודש בחודשו את הסכום החודשי שנקבע? מה ניתן לעשות תודה רפאל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • רפאל

  נשלח ע"ירפאל 00:23, 9 ביוני 2013

  יש לי צו כינוס 2013\1\1 ולא הגשתי דוחות חודשיים חצי שנה עורך הדין לא הביא זאת לידיעתי האם יבטלו לי את פשיטת הרגל למרות ששילמתי חודש בחודשו את הסכום החודשי שנקבע? מה ניתן לעשות וכמה דוחות עליי להגיש?

  השב
 • 11:21, 9 ביוני 2013

  רפאל שלום
  זהו מחדל אשר בגינו ניתן לבטל צו כינוס.
  אני מציע שתגיש מיידית דוחות לכל התקופה, וזאת עוד בטרם הדיון בבקשה להכרזה כפושט רגל.
  יחד עם הדוחות תוציא מכתב לכונס ולנאמן ותבהיר את מקור הטעות ותתחייב להגישם כסדרם.
  סביר להניח כי אם תגיש את הדוחות זמו סביר לפני הדיון לא יבוטל צו הכינוס.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.