העברת לתביעה משפטית - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • סופי

  נשלח ע"יסופי 15:25, 28 ביולי 2013

  שלום דוד. אנחנו נכנסו לקשיים כספיים עם הבנק. לאחר הרבה הבנה מצד הבנק בסופו של דבר הם החליטו להעביר את המקרה שלנו לתביעה משפטית. רציתי לדעת למה לצפות ואיזה מהירות? האם יכולים לעקל לי את מלוא המשכורת? בעלי עצמאי. יש לנו 3 ילדים קטנים. אני בפאניקה...ואני צריכה לדעת למה לצפות. תודה

  השב
 • 15:42, 28 ביולי 2013

  סופי שלום
  באופן עקרוני מרגע בו תיק מועבר לטיפול משפטי, מוגשת תביעה תוך מספר ימים.

  בימים אלוט אנו מצויים בפגרת בתי משפט כך שמניין הימים לא נספר עד ליום 1.9.2013, כך שבהנחה שלא קבלתם עדיין את כתב התביעה, לא ניתן לפתוח תיק הוצל"פ כנגדכם עד לתחילת/אמצע חודש 11/2013.
  מרגע פתיחת תיק ההוצל"פ - לרשותכם 30 יום להגיש בקשות, אשר רק בחלוף אותו פרק זמן יהיה ניתן להטיל עיקולי שכר.

  אני ממצליץ להגיע להסדר עם הבנק, מחוץ להוצאה לפועל, שכן הריביותצ החריגות בהן אתם מחוייבים מגיעות כדי 20-30% בשנה, ולמעשה ברמות אלו כמעט בלתי אפשרי לסיים את החוב.

  מוזמנת ליצור קשר  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.