• גלית

  נשלח ע"יגלית 10:05, 6 באוגוסט 2013

  אני נמצאת בפשיטת רגל מזה שנתיים עומדת בתשלומים ובדוחות יש לי תביעות חוב בסך 100000₪ קיבלתי הצעה מהמנהלת המיוחדת להוסיף 30000 ₪ לקבלת הפטר האם זה לא הרבה ? אציין שכל התשלומים ששילמתי צברתי בקופת הכונס 21000 ₪ אז מה שיוצא להבנתי שאני משלמת 50% מהחובות האם בעזרת עו״ד אני יוציא פחות ? האמת שבאמתתת אין לי מאיפה להשיג 30000 ₪ מה אתה חושב ?

  השב
 • 19:15, 12 באוגוסט 2013

  נראה לי על פניו שהסכום המבוקש הוא גבוה.
  יש להביא בשקלול את התשלום החודשי שלך, כמו שאני מבין הוא כ1000 ש"ח בחודש (יחסית גבוה) ואת נכסייך.

  להערכתי ניתן לנסות להציע הצעה פחותה מכך

  מוזמת ליצור קשר

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.