החזר כספים - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • ש.ש

  נשלח ע"יש.ש 17:19, 12 בספטמבר 2013

  הוטל עלי עיקול שכר, פעלתי מ 3/9 מול הלשכה כדי לבטלו החלטת הרשמת היתה שאם אשלם תשלום ראשון העיקול יבוטל בו במקום שלמתי שובר שקבעה הרשמת בתיק , התשלום בוצע בדואר ב 3/9 משום מה במערכת שלהם לא ראו את התשלום עד ה 9/9 לאחר ששלמתי מיד הודעתי ללשכה (טופס חייב-1) על התשלום כולל צילום השובר, קבלתי החלטה שלא שלמתי , מיד שוב הגשתי בקשה שזה טעות וכן שלמתי, שוב קבלתי החלטה שלא שלמתי והרשמת תדרש לביטול העיקול רק אם אשלם למרות שכאמור כבר שילמתי, שוב הגשת בקשה שיש כאן טעות (כאמור שלוש בקשות רצופות יום אחרי יום עם פער ימי ראש השנה באמצע) , ואכן לאחר שלושה סבבים העיקול בוטל והוחלט שעלי לעמוד בצו אחרת יחזור העיקול , שמח וטוב לבב רצתי למעביד עם הטופס ביטול ונאמר לי כי יום לפני זה הועברה המשכורת להוצאה לפועל האם לאור העובדה כי נדרשו לרשמת שלושה סבבים כדי להבין ששלמתי , אוכל לבקש לקבל את השכר חזרה אליי ולהישאר במודל התשלומים של צו התשלומים האחרון עליו מבוססת בקשת הביטול עיקול? אם כן באיזה סוג טופס? תודה מראש.

  השב
 • 18:44, 12 בספטמבר 2013

  ניתן להגיש בקשה, וסביר להניח כי ראש ההוצלפ תורה על החזרת התשלום או כי תקזז מתשלום הבא

  יש להגיש בטופס של בקשה למתן הוראות

  תגובה
 • 19:24, 12 בספטמבר 2013

  תודה , שנה טובה וחתימה טובה

  תגובה
 • 19:29, 12 בספטמבר 2013

  לא מוצא באתר של הוצאה לפועל - טפסים, טופס בשם כזה, האם יש לטופס מספר ? או שם אחר ?
  שוב תודה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.