222פשיטת רגל או איחוד תיקים? - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • ירדן

  נשלח ע"יירדן 08:59, 19 בספטמבר 2013

  בוקר טוב וחג שמח, בשנה וחצי האחרונים אימי חלתה בח״ול ועברתי משברים רבים, כתוצאה מכך צברתי חובות רבים, בנק47 אלף, פלאפון 15 אלף , צק ערבון לחתונת בני 60 אלף, מס הכנסה, מע״מ, ביטוח לאומי,, חלק מחובות שלא ציינתי והגיעו אף הם להוצאה לפועל שילמתי, אך הדרך לתשלום לא נגמרת. אני עובדת ומרוויחה 4 אלף, אין לי רכוש, מלבד רכב שרשום על שמי. מה עלי לעשות כדי לסיים את הסיוט ולראות קצת אור? פשיטת רגל או איחוד תיקים?

  השב
 • 08:07, 3 באוקטובר 2013

  ירדן שלום
  לאור הנתונים שאת מציגה, הרי שלכאורה הליך שפיטת רגל הוא ההליך המתאים עבורך.

  אבל, לאור העובדה כי את מציינת כי קקימים לך חובות לשלטונות המס, מע"מ ביטוח לאומי הרי שקיום חובות לשטונות המס היא אחת העילות אשר מונעות הכרזת חייב כפושט רגל ובכל מקרה יהיה עליך לשלם את החובות הללו כתנאי להכרזתך.

  אני מציע כי תתייעצי בעו"ד ותבחני את האפשרות לפנות להליך פש"ר, כאשר לאחר מתן צו הכינוס לבקש היתר להסדיר את החובות לרשויות המס

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.