איך ניתן לקבל פטור מאגרה/פיקדון בעת הגשת בקשה למתן צו כינוס (הליכי פש"ר) - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • עו"ד צעיר

  נשלח ע"יעו"ד צעיר 14:48, 21 בספטמבר 2013

  איך ניתן לקבל פטור מאגרה/פיקדון בעת הגשת בקשה למתן צו כינוס (הליכי פש"ר) לאן מגישים את הבקשה? האם לסיוע המשפטי (גם אם החייב לא מיוצג על-ידם) או לכנ"ר? האם הסיוע המשפטי עושים בעיות במתן פטור מפיקדון כאשר חייב לא מיוצג על ידם? האם בפועל כאשר אדם במצב כלכלי קשה נותנים פטור/הפחתה של האגרה או שמאד מקשים בעניין? האם יש לצרף לבקשה לפטור מאגרה את הבקשה למתן צו כינוס על כל נספחיה או שניתן להגיש את הבקשה לפטור מאגרה בנפרד ורק לאחר שיש החלטה בעניין הפטור מאגרה להגיש את הבקשה למתן צו כינוס. תודה רבה.

  השב
 • 15:21, 2 באוקטובר 2013

  אבקש את התיחסותכם לשאלה שלעיל, משום שהועבר אלי לטיפול תיק מסוג זה ואותה שאלה נוגעת לעניין.

  תגובה
 • 08:21, 3 באוקטובר 2013

  עו"ד נכבדים
  לא ניתן לקבל מאגרת הפיקוח אלא אם כן החייב הוכר כמי שזכאי לסיוע משפטי ומיוצג על ידי הסיוע המשפטי.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.