החלטת רשם - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • שלמה

  נשלח ע"ישלמה 03:25, 22 באוקטובר 2013

  בעניין עיקול חשבון בנק שהוא רק לצורך משכורת: שאלה ראשונה: נאמר בהחלטה - בכפוף לתשלום ראשון יושהו הליכי הבאה, עיקול והוצאת מטלטלין, וכן יבוטל עיקול שכר האם המשמעות הפשוט היא לשלם בקופה - ואז לבקש את ביטול עיקול השכר? שאלה שנייה: נאמר בהחלטה: אני מורה על ביטול בעיקול בחשבון העו"ש בבנק ביתרת חובה בלבד בכפוף לתשלום סך של 3000 ש"ח על חשבון החוב בתיק . המצב הוא שהיום אני ביתרת חובה בחשבון - אבל אם משכורת תיכנס אני לא אהיה בחובה אלא רק לאחר שאממש את המשכורת למחייה , האם ההחלטה אינה בעייתית או לא הגיונית?

  השב
 • 08:57, 4 בנובמבר 2013

  שלמה שלום
  שאלה ראשונה.
  אחרי התשלום הראשון, תציג את הקבלה יחד עם ההחלטה במדור חייבים ותבקש שיקלידו עיכוב הליכים.
  שאלה שניה
  ההחלטה היא בעייתית., והייתי ממליץ שתפנה לרשם בבקשה בעניין זה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.