חובות שהצטברו - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • חזי

  נשלח ע"יחזי 11:38, 12 באוגוסט 2012

  המצב שלי הוא כזה: יש לי תיק בהוצאה לפועל ואני חייב כסף בבנק שלי. היום אני עובד ומרוויח 5,000 ש"ח. התחלתי לעבוד בתחילת החודש. מה יקרה מבחינת המשכורת שלי, בגלל החובות הבנק יעקל לי אותה או הוצל"פ? מה עומד לקרות לי?

  השב
 • 13:25, 12 באוגוסט 2012

  חזי שלום

  ככל ואין לך צו תשלומים דרך הוצאה לפועל, ככל הנראה, ברגע שהבנק יגלה כי התחלת לעבוד הוא יעקל את שכרך.

  חשוב להדגיש כי לא ניתן לעקל את מלוא השכר, אלא רק את השכר אשר מעבר לשכר המוגן.

  השכר המוגן תלוי במעמדך האישי, רווק/ נשוי/מספר ילדים.

  בכל מקרה, אתה יכול להגיש בקשה לצו תשלומים בהוצאה לפועל ולעתור לצו תשלומים נמוך יותר, בכל בשים לב לנסיבות המיוחדות לך. .(הוצאות/הכנסות)

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.