קבלת בונוס - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • שרית

  נשלח ע"ישרית 13:37, 26 בדצמבר 2013

  שלום רב, משכורתי מעוקלת מזה מספר חודשים ואינני מצליחה לבטל את העיקול. (משכורתי כ- 7,000 ש'ח, כאשר בכל חודש נותר לי ממנה כ- 3200 ש'ח, אני אמא לארבעה ילדים) במשרד מחלקים בונוס כרגע בשווי של כ- 2500-3000 ש'ח. האם יש דרך בה אוכל להציל את הבונוס ולקבל אותו? (למשל במידה והמעסיק יסכים לשלם את הבונוס בצ'ק נפרד שאינו צמוד למשכורת, האם זה אפשרי?) האם יש הגבלת סכום עיקול? אודה לעזרתכם.

  השב
 • 20:28, 19 בינואר 2014

  שרית שלום.

  באופן כללי, לא ניתן לבצע את המהלך אשר את רוצה לעשות.

  מה שכן ניתן הוא לפנות לראש ההוצא לפועל בבקשה מפורטת בעניין, א. כי יקבע לך צו תשלומים אשר במסגרתו תוכלי לעמוד ויותיר לך מספיק כסף למחיה וכן להחריג את הבונוס.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.