חוב חדש בהליך פשיטת רגל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • חן

  נשלח ע"יחן 21:29, 3 במרץ 2014

  שלום רב, פניתי אלייך לפני כמה ימים וקיבלתי את הצעתך. ופעלתי על פיה. היום התייצבתי בביטוח לאומי על חוב חדש בהליך פשיטת רגל. הגעתי אליהם עם הצו כינס שברשותי, ובדקתי שאכן הקלידו במערכות את צו הכינוס האמור להתקיים ביוני 2014. שאלותי: הם רק הקלידו ואמרו שאקבל העתק הביתה, מה עלי לעשות עשכשיו, להודיע רק לנאמן? חשוב לציין, עדיין לא הגישו תביעת חוב נגדי. מעבר לנאמן למי עלי להודיע, אם אין עדיין תביעת חוב. ומה שהכי מטריד אותי זה אם יש להם אפשרות לעקל משכורת, בזמן שיש לי עיכוב הליכים ואני אוטוטו לפני דיון להכרזה? אודה לתשובתך

  השב
 • 08:07, 4 במרץ 2014

  האם קיבלת העתק נתקבל המאשר שהגשת להם?

  כן ליידע את הנאמן.

  הרעיון בשליחה לנושים ועדכון בתיקי ההוצל"פ הוא לצורך עיכוב הליכים ועל כן קיים עיכוב הליכים.
  במידה ובכל זאת תעוקל המשכורת, יש לפנות לגורם המעקל עם צו הכינוס ולדרוש את ביטולו של העיקול.

  האם את מיוצגת בדיון הכרזה?

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.