איחוד תיקים - ירושה - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • רונית

  נשלח ע"ירונית 18:02, 28 במרץ 2014

  שלום רב, אנו מספר אחים היורשים נכס של ההורים ז"ל. כאשר אחד מהאחים הינו בסטטוס של איחוד תיקים, שאלתי: האם חלקו של האח ייפגע בשל כך, ואם כן מה ניתן לעשות בדרך חוקית כדי שיקבל את חלקו בירושה? תודה רונית

  השב
 • 10:34, 29 במרץ 2014

  במענה לשאלתך, הרי שאם היורש הוא חלק ממספר יורשים, אזי חלקו בנכס עדיין מוגן כל עוד הנכס לא נמכר. לאמור, טרם מומש... ממליץ בחום ליורש לפנות לעו״ד הבקיא בתחום על מנת לקבל ייעוץ משפטי היכול לסייע לו בהליך בו הוא נמצא.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.